Новини компаній
12:55, 6 березня 2023 р.

Реабілітація наркозалежності

Новини компаній
Реабілітація наркозалежності, фото-1

Хімічна залежність – первинне, хронічне, прогресуюче, рецедивуюче, смертельно небезпечне захворювання, яке піддається специфічному лікуванню.

Первинне - означає, що всі проблеми та всі супутні захворювання поширюються від залежності. Якщо лікувати захворювання і вирішувати проблеми, але вживати, то ці проблеми не вирішуватимуться, а лише посилюватися.

Хронічне - якщо людина вже стала залежною, то вона їм і залишиться все життя. Можна лише навчитися жити не вживаючи та вести здоровий спосіб життя. Контроль над вживанням не повернути.

Прогресуюче – якщо продовжувати вживати, то у залежної людини зростатиме толерантність до речовини. Людина буде з кожним днем відчувати все більші проблеми, захворювання посилюватимуться.

Рецедивуюче - на жаль залежність це таке захворювання, яке схильне до рецидивів (зривів). Людина може бути тривалий час у ремісії, але зазнавши надмірного стресу, вжити.

Смертельно небезпечне – людина, яка вживає психоактивні речовини може отримати передозування та померти. Також трапляються випадки, коли наркомани помирають від випадкових обставин, коли вони були під дією речовини.

Реабілітація наркозалежності, фото-2

Реабілітація наркозалежних

Залежність піддається специфічному лікуванню. Для того, щоб стати на шлях одужання, необхідно відмовитися від прийому психоактивної речовини і пройти тривалу психосоціальну реабілітацію наркозалежності. У наркологічному центрі із залежним працюють фахівці з хімічної залежності та психологи, які допомагатимуть йому набувати нових знань та формувати навички для щасливого тверезого життя.

У реабілітації наркозалежності одним із найважливіших кроків є прийняття повного безсилля перед вживанням наркотиків. Усвідомлення проблеми є початком лікування. Після такого прийняття залежна від наркотику людина зможе провести чесний аналіз свого життя та надати всю інформацію фахівцям центру для того, щоб вони склали індивідуальний план лікування, виходячи з його особливостей характеру та способу життя. Людина починає працювати за програмою одужання і структуровано отримувати всі необхідні знання та інструменти програми для подолання ситуацій високого ризику, а також переймає досвід людей, які одужують попереду. Підсумком проходження програми є повна зміна у поведінці та мисленні людини.

Реабілітація наркозалежних - це складний процес, який вимагає багато часу та зусиль від самої людини та її близьких. Однак, успішне проходження реабілітації може повернути людину до повноцінного життя, допомогти знайти своє місце у суспільстві та повернути віру в себе та майбутнє.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...