• Головна
  • Де купити запасні частини для автомобіля: всі доступні способи
Новини компаній
14:56, 28 лютого 2023 р.

Де купити запасні частини для автомобіля: всі доступні способи

Новини компаній

Є кілька варіантів знайти необхідні запчастини для авто. Один із найпоширеніших – запитати яку запчастину купував знайомий чи колега, у якого є таке саме авто. Досвід буде дуже різний – автомагазин, де продають оригінальні деталі або постачання з “розбірки” автомобілів.

Є і інші способи, які є точнішими. Наприклад можна скористатись безкоштовним онлайн-сервісом магазину Exist і виконат підбір запчастин по ВІН коду. Шукати запчастину через онлайн-сервіс достатньо просто. Для цього достатньо ввести повний VIN код авто, який є на спеціальних табличках і зазначений також у технічному паспорті автомобіля.

Це чи не найпростіший варіант пошуку та придбання потрібної деталі, оскільки сервіс інтернет-магазину автозапчастин пропонує не тільки детальну інформацію про запасну частину, але і дуже зручний варіант сервісу оформлення купівлі запчастини.

Підбір автозапчастин може відбуватись у цьому сервісі і за альтернативним підходом – з використанням основних параметрів автомобіля, включно із:

·маркою;

·моделлю;

·типом кузова та двигуна;

·роком випуску авто;

·зазначенням конкретного підприємства-виробника, країни, де виготовлено автомобіль.

За допомогою такого способу та альтернативного онлайн-пошуку та замовлення можна знайти необхідну деталь до автомобіля та купити автозапчастини за найменший час для пошуку і з мінімальними витратами за ціною, тобто без посередників.

автозапчастини exist

Які ще є варіанти пошуку запасних частин

Найпростіший з альтернативних шляхів – звернення до дилера, що реалізує авто та запчастини до нього або до автосервісу, де в наявності можуть бути запасні частини до конкретного автомобіля. Однак тут можуть бути та відмови у придбанні або постачання неповного комплекту.

Щодо автосервісу, то тут все залежить від того, наскільки давно придбано автомобіль і чи підтримує виробник цього автомобіля виготовлення запчастин сьогодні. У дилерів все може бути ще складніше, адже вони оперують зазвичай лише визначеним переліком автомобілів, комплектуючих та запасних частин до авто. Крім того, запит і отримання відповіді про можливість постачання, триватиме деякий час. А це змусить поставити автомобіль на паркування до прибуття запчастини до дилерського центру або автосервісу.

В більшості випадків навіть найкращий автосервіс чи дилерський центр не мають у наявності всі необхідні запчастини та деталі до автомобілів.

підбір автозапчастин на exist.ua

Авторозбірки: вигода є, але є і багато застережень

Ще один варіант пошуку необхідної запасної частини має враховувати наявний досвід та можливості власника автомобіля. Якщо є час на ремонт і терміновість відновлення роботи не є актуальною. Можна спробувати пошукати запчастини на автомобільних ринках або авторозбірках. Це – дуже вигідний за ціною варіант. Тут можна придбати практично нову запчастину за мінімальну ціну, однак варто врахувати, що реальний стан цієї вживаної запчастини продавець вам повідомити навряд чи зможе. Крім того, такі запчастини зазвичай реалізуються без гарантійного терміну використання і сервісного обслуговування. Або за такі послуги доведеться заплатити додаткову суму.

І тому тут доведеться покладатися виключно на власний досвід, навички і навіть певну експертність в оцінці якості автозапчастин до авто. Крім того, знайти повну відповідність вимогам замовника-покупця необхідній запасній частині не так вже і просто. Адже на розбірку автомобілів можуть потрапляти тільки певні види авто, а необхідну модифікацію із конкретною деталлю знайти буде неможливо. Тому цей варіант, мабуть, більше підходить тим, хто має час і бажання зачекати, а також на 100% впевнений у тому, що зможе сам розібратися зі специфікацією деталі та оцінить її стан об'єктивно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Exist #VIN-код #він-код #запчастини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...