• Головна
  • Заробітних плат та лікарів не буде: Сніжне під окупацією
блог
10:25, 17 лютого 2023 р.

Заробітних плат та лікарів не буде: Сніжне під окупацією

блог
Заробітних плат та лікарів не буде: Сніжне під окупацією

Після вторгнення російської армії на територію України у 2014 році частина Донецької області опинилася під тимчасовою окупацією. «Керівництво», яке взялося за впорядкування населених пунктів, доводить, що під російським прапором добробуту чекати не варто.

На прикладі міста Сніжного розповідаємо про це наочно, пише Kiborg.news.

У листопаді 2017 року «адміністрація» Сніжного надіслала «міністерству праці та соціальної політики» інформацію про «керівний склад», «глав структурних підрозділів» та «керівників районних адміністрацій міста». Імена та контактні дані представників зі списків наводимо нижче:

У 2019 році в «адміністрації» сталися зміни. «Главою» було призначено Скворцова Олександра Миколайовича. В автобіографіях осіб, що потрапили до «верхівки» міста Сніжне, йдеться про призначення у 2017 році «першим заступником» Іващенка Едуарда Євгеновича, який у 2008 році був засуджений до 5 років позбавлення волі, проте «законодавство» ОРДЛО судимість погасило.

Заробітних плат та лікарів не буде: Сніжне під окупацією, фото-7

Номери телефонів та електронні адреси колаборантів також не таємниця.

«Ціну зради» України зафіксовано у зведенні заробітної плати «адміністрації» Сніжного за 2018 рік.  До прикладу, «начальник інформаційно-аналітичного відділу» на місяць отримував 11 000 руб., а «головний спеціаліст юридичного відділу» — 9 000. руб.

Заробітних плат та лікарів не буде: Сніжне під окупацією, фото-13

Зарплата працівників, призначених у 2019 році, що мали доступ до державної таємниці, дещо відрізнялася. «Голова адміністрації» з окладом у 17 000 руб. отримував 50 000 руб.

Заробітних плат та лікарів не буде: Сніжне під окупацією, фото-14

Імена та контакти керівників усіх структурних підрозділів та підприємств зібрані в телефонному довіднику.

Заробітних плат та лікарів не буде: Сніжне під окупацією, фото-15

Діяльність «адміністрації» можна проаналізувати за списками невирішених проблем у Сніжному. Станом на листопад 2019 року до переліку питань, що не розв’язані впродовж довгого часу, входили незбалансована подача води, потреба у спеціалізованій техніці для ряду підприємств, незадовільний стан доріг, необхідність капітального ремонту комунальних установ, аварійний стан будівель навчальних закладів. На «республіканському рівні» розглядалися, але не були розв’язані питання відновлення роботи підприємства «Сніжнянська виноробна компанія» та низька завантаженість підприємства «Сніжнянськхіммаш».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Донеччина #окупація #Сніжне #колаборанти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...