• Головна
  • Сучасні засоби контролю доступу: особливості використання
Новини компаній
17:00, 8 грудня 2022 р.

Сучасні засоби контролю доступу: особливості використання

Новини компаній

Безконтактні ідентифікаційні карти та брелоки для ключів зараз є найбільш ефективним та швидким способом не лише ідентифікації людей, але й перевірки рівня доступу та ефективного обліку робочого часу. Чому варто робити ставку на такі рішення та які їх основні переваги?

Сучасні засоби контролю доступу: особливості використання, фото-1

Основні переваги RFID карт та міток

Безконтактні носії не зношуються і, що найголовніше, не потребують власного джерела живлення, тому можна використовувати їх довгі роки. Завдяки інноваційним технологіям подібні пристрої дуже складно підробити, тому контроль знаходиться на найвищому рівні. Для багатьох людей ціна та інтуїтивно зрозуміле та не потребує обслуговування використання також будуть величезною перевагою.

Сучасні карти та мітки — дуже універсальні носії інформації, що зберігається у внутрішній електронній схемі. Ці типи аксесуарів використовуються не тільки для ідентифікації користувачів та контролю доступу до приміщень або машин. Подібні рішення можуть суттєво допомогти в обліку та інвентаризації різних інструментів, машин та комп'ютерного обладнання.

Зчитування на відстані

Щоб скористатися перевагами подібних технологій, необхідно придбати відповідні аксесуари. Звичайно, потрібні не тільки самі бейджі та інші носії інформації, а й надійні кардридери.

Йдеться, зокрема, про спеціальні пристрої, які забезпечують ефективну роботу обраної системи безпеки в компанії чи вдома. На ринку є моделі, які можна встановлювати не лише всередині, а й зовні будівель, що значно збільшує їхню функціональність. Варто зробити акцент на оригінальних рішеннях від відомих виробників, які можуть похвалитися високою надійністю та довговічністю.

Зчитувачі мають безліч різних конфігурацій та завжди індивідуально адаптовані до потреб та вимог конкретних клієнтів. Тільки добре підібраний зчитувач карток може забезпечити високий рівень безпеки. Усі пристрої оснащені спеціальною системою, що включає передавач та декодер сигналу.

Як працюють зчитувачі?

Безконтактні приймачі за допомогою спеціального передавача здатні генерувати змінне електромагнітне поле, що накопичується довкола антени. Носії живляться від індуктивного струму, тому всередині них відповідні елементи, які автоматично збирають енергію поля. Якщо накопичена достатня потужність, зчитувачу надсилається відповідь, яка потім декодується. Таким простим способом користувач може отримати доступ до вибраної кімнати або відмову. Сам зчитувач, звичайно, відповідає за процес перевірки.

У сучасних рішеннях найчастіше використовують устаткування, що працює на частоті 125 кГц. Для підвищення рівня безпеки використовується багатоступенева перевірка.

Стандартні пристрої оснащені цифровою клавіатурою та додатково вимагають введення коду. Все більшої популярності набирають і біометричне обладнання, яке, серед іншого, розпізнає відбитки пальців або характерні риси обличчя. Біометричні технології дуже ефективні, тому дедалі більше систем використовують її потенціал.

Компанія “Смарт-карти України”

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...