• Головна
  • Наркологічна допомога в Одесі: клініка "Diva-Center"
Новини компаній
09:26, 29 жовтня

Наркологічна допомога в Одесі: клініка "Diva-Center"

Новини компаній

Про що думали наркозалежні на початку свого важкого шляху – «від одного разу нічого не трапиться, це легкі наркотики». Важко обманювати себе, особливо якщо прийдеться заплатити високу ціну. Будь-який наркотик викликає залежність у 99% випадків. Якщо у вас або вашого близького є проблеми з наркотиками, не варто затягувати зі зверненням до реабілітаційного центру «Diva-Center». Подолати залежність самостійно неможливо, ви лише втрачаєте дорогоцінний час та здоров’я. Лечение наркомании в Одессе дозволяє позбутися патологічної тяги до різних наркотичних речовин (психостимулятори, емпатогени, психоделіки, опіати та інше).

Лікування наркозалежності проводиться на базі стаціонару, який облаштований всім необхідним для комфортного і безпечного проживання. Збалансоване харчування та можливість займатися спортом – це ще один плюс на користь клініки «Діва-Центр». 

  • Гарантовано анонімність звернення.  

  • Унікальні та ефективні методи лікування наркоманії.

  • Тривалість курсу – від 3-х місяців.

  • Індивідуальна психотерапія.

  • Комплексний підхід.

Протягом всієї програми, пацієнти відвідують групові та індивідуальні заняття, займаються виконанням завдань психологів. У центрі працюють досвідчені фахівці, які можуть знайти підхід до кожної людини та з розумінням ставляться до проблем наркозалежних. 

Всі етапи лікування 

Щоб у майбутньому запобігти появі зривів, лікарі центру роблять все можливе аби забезпечити пацієнтам психологічно усвідомлену відмову наркотиків. Така тактика лікування є гарантією багаторічної ремісії. Із пацієнтами, залежними від наркотиків, працюють консультанти з хімічної залежності, арт-терапевт, тренер і духовний наставник. Однієї медичної детоксикації та фізичної терапії недостатньо для того, щоб людина назавжди відмовився від наркотичних речовин. Завдяки комплексному підходу, фахівці клініки проводять ефективну реабілітацію та надають постреабілітаційний супровід.

Від чого залежить успіх лікування?

Реабілітаційний центр створив власну формулу успіху:

  • Пацієнти відчувають себе спокійно і довіряють лікарям клініки. Ніхто з оточуючих без вашої згоди не дізнається про лікування в центрі.

  • Ефективні методи лікування наркозалежних. Особливе значення має формування мотивації у пацієнта. У центрі є цілодобова служба допомоги. 

Результатом реабілітаційно-відновного курсу є позбавлення пацієнта від фізичної та психічної залежності, щасливе майбутнє без наркотиків. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...