• Головна
  • Дротова чи бездротова сигналізація — за і проти
Новини компаній
08:48, 2 листопада

Дротова чи бездротова сигналізація — за і проти

Новини компаній

Усі системи сигналізації у заздалегідь визначених ситуаціях призначені для інформування власника чи оточення про конкретну подію. Вибираючи відповідний тип, ви повинні враховувати, яка форма електроживлення буде найбільш зручною і яка з них є надійною.

Будь-яка сигналізація для квартири видає світлові та звукові сигнали, а також може генерувати SMS-повідомлення вибраним людям. І хоча вони різняться за способом живлення, це не змінює їхньої ефективності. Кожне із запропонованих рішень має свої переваги, тому перед тим, як зробити вибір, варто ознайомитися з пропозиціями ринку.

Провідна гібридна сигналізація: переваги та призначення

Дротова сигналізація складається з компонентів, з'єднаних між собою кабелями передачі. З іншого боку, гібрид дозволяє додавати до провідної установки вибрані бездротові елементи, такі як датчики руху і геркони. Системи сигналізації на основі повної або часткової кабельної розводки засновані на ексклюзивному шляху передачі, що робить їх менш сприйнятливими до перешкод. Моделі з гібридною функцією легко розширюються, тим більше, що вибір доступних бездротових компонентів дуже широкий. Дротові датчики — це моделі, які дешевше купувати та експлуатувати. Вони постійно постачаються електрикою і не вимагають заміни батарей.

Дротова чи бездротова сигналізація — за і проти, фото-1

Монтаж провідної інсталяції краще планувати під час проєктування будівлі або капітального ремонту, бо розташування кабелів вимагає втручання у стіни. Якщо виберемо елементи прихованого монтажу, їхнє встановлення в існуючому приміщенні буде пов'язане з куванням отворів.

Гібридна установка — рішення для будівель із системами сигналізації, яке в майбутньому може бути доповнено додатковими компонентами. Завдяки відсутності збоїв зв'язку між пристроями дротова сигналізація найкраще підходить для великих об'єктів. Такі установки найчастіше встановлюються на промислових, торгових та офісних об'єктах. У приватних будинках їх краще монтувати під час будівництва чи капітального ремонту.

Як працює бездротова сигналізація

Бездротова сигналізація базується на компонентах з автономним живленням. Це дає великі можливості для вибору місця встановлення. Монтаж бездротової моделі простий і не вимагає втручання у стіни. Завдяки цьому таку сигналізацію можна встановити у вже існуючій будівлі, а у разі переїзду, наприклад, демонтувати та перенести на нове місце.

Бездротові системи добре працюють на дачах та присадибних ділянках. Виходячи, можна відключити електрику на території та залишити сигналізацію увімкненою. Це гарне рішення як для квартири в багатоквартирному будинку, так і для орендованого приміщення, бо є можливість забезпечити безпеку та захистити майно компанії без необхідності прокладання проводів у стінах. Однак через можливість створення перешкод бездротового зв'язку між пристроями, сигналізації цього типу підходять для охорони невеликих територій — приватних будинків, дач, офісів, магазинів та службових приміщень.

Дротові, гібридні та бездротові системи сигналізації мають однакові можливості, коли йдеться про програмування або сигналізацію про загрози. Вибір рішення залежить від індивідуальних потреб об'єкта.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...