• Головна
  • Сольовий нікотин для електронних сигарет: склад, переваги та недоліки
Новини компаній
09:47, 28 вересня 2022 р.

Сольовий нікотин для електронних сигарет: склад, переваги та недоліки

Новини компаній

Напевно, кожен вейпер, чи то новачок чи досвідчений, хоч раз чув такий термін, як «сольовий нікотин». Попри те, що перші відомості про нього з'явилися кілька років тому, мало хто знає, що це таке і з чим його їдять. Ми дамо читачам загальне, але досить вичерпне уявлення про солевые жидкости і про те, чи варто чекати зародження нового напряму у творчості рідких майстрів.

Що таке сольова рідина для електронок?

Назва «жижа сольова» є вільною інтерпретацією назви хімічної сполуки «сіль нікотину». Солі нікотину також є в аналогових сигаретах, але в невеликих кількостях, які додатково зменшуються внаслідок процесів горіння.

Сольовий нікотин для електронних сигарет: склад, переваги та недоліки, фото-1

У рідинах для парогенераторів переважна більшість виробників використовують так званий «вільний нікотин», тобто чистий. До складу рідини для електронних сигарет входять й інші органічні компоненти у хімічній формулі. Не вдаючись у науку, такий зв'язок стабільніший. Процес так званого паріння займає більший час, ніж куріння. При цьому пар більш леткий, тобто легко випаровується, що є безперечною перевагою. Із сольовою жижкою для одноразок все відбувається з точністю до навпаки. І якщо перші є маслянистою рідиною, то другі є переважно твердими речовинами, легко розчинними у воді або пропіленгліколі.

Варто сказати, що сольові рідини можуть мати, здавалося б, несприятливі показники міцності — 40 мг/мл, 60 мг/мл і навіть 100 мг/мл. Однак у цих випадках для «викурювання» достатньо двох-трьох затяжок. Саме тому компанії-виробники зосередилися саме на картриджних «ягошках» — ідеальних варіантах для вейперів-початківців, що переходять на пару зі звичайних сигарет.

Переваги та недоліки сольового нікотину у Под системах

Починати треба з переваг, і тут усе зрозуміло:

  • Сольова жижка засвоюється в організмі набагато швидше — швидкість практично така сама, як і в аналогових цигарок. Це означає, що можна швидко досягти стану насичення нікотином, а це важливо для вейперів, що відриваються від аналогової голки.
  • Вам не потрібне складне чи потужне обладнання. Пристрою в стилі стелс буде достатньо для використання нікотинової рідини для електронних сигарет через швидкість куріння. Це означає ще один плюс — автономність, адже менша кількість затягувань означає меншу витрату рідини та батареї.
  • Підвищена стійкість рідин та більш «вільні» умови зберігання. Як уже було сказано, солі нікотину є більш стійкою речовиною, тому вивітрюються набагато повільніше.

Головний та єдиний очевидний мінус — це... швидке насичення нікотином. З такою рідиною ви не зможете довго насолоджуватись її смаком. Те ж саме можна сказати і про щільні парові хмари. Фахівці радять використовувати рідину для електронних сигарет при опорі вище 1,5 Ом.

Висновки

Вейп-індустрія не стоїть на місці, і поява сольового нікотину тому підтвердження. Не можна сказати, що він швидко займає ринок, але регулярно з'являється інформація про початок використання речовини, іноді як експеримент, тим чи іншим виробником рідин для електронних парогенераторів. Це бажаний продукт для певної категорії вейперів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...