• Головна
  • Петиція про введення вегетеріанських та веганських сухих пайків для ЗСУ зібрала більше 25 тисяч підписів
17:47, 22 вересня 2022 р.

Петиція про введення вегетеріанських та веганських сухих пайків для ЗСУ зібрала більше 25 тисяч підписів

Петиція про введення вегетеріанських та веганських сухих пайків для ЗСУ зібрала більше 25 тисяч підписів

Петиція до Президента України "Про введення вегетеріанських та веганських сухих пайків для Збройних Сил України" зібрала більше необхідних 25 тисяч підписів. Тепер її має розглянути Володимир Зеленський.

Як повідомляє сайт 0564.ua, петиція опублікована на сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України.

Автор петиції Петро Павлов зазначає, що Міністерство Оборони України ще багато років тому мало намір поступово переходити на харчування за стандартами, що наближені до армій країн НАТО. Серед них — врахування особливостей харчування військовослужбовців.

Зазначається, що введення вегетеріанських та веганських сухих пайків потрібно для людей, що не вживають м'ясних продуктів та продуктів тваринного походження по етичним поглядам; для теїстів (віруючих людей, зокрема в Україні це 72.7% населення православних громадян, згідно результатів дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) 25 - 28 червня 2021 року), для яких веганські пости особливо поширені; для людей з обмеженою можливістю організму засвоювати лактозу; для людей з періодичними проблемами із травленням (вегетеріанська пісна їжа використовується, як полегшена та розвантажувальна для відновлення стабільного функціонування кишково-шлункового тракту).

У якості прикладу автор петиції наводить реалізацію цього в армії США: сухпай вегетеріанський американський військовий MRE (англ. «Meal, Ready-to-Eat», «Їжа, готова до вживання») з компонуванням вмісту Menu 11, 12, 13, 14 (Vegeterian). Дане різноманіття необхідне не для "об'їдання", а для адекватного харчування, від якого залежить виконання військовими їх посадових обов'язків.

Павлов вважає, що для запровадження таких сухпаїв перешкод немає, зокрема, тому, що їжа рослинного походження не лише не дорожча за "м'ясну", але в багатьох компонуваннях навіть дешевша.

"Подібний крок наблизить ЗСУ до високих стандартів та приверне увагу для потенційних рекрутів", - наголошується в петиції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #кривийРіг #0564ua #війна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...