• Головна
  • 23 травня в Україні відзначають День Героїв
10:09, 23 травня

23 травня в Україні відзначають День Героїв

23 травня в Україні відзначають День Героїв

День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь усіх українських воїнів та воїнок усіх часів, усіх борців та борчинь за волю України від лицарства Київської Русі до сьогодення.  День Героїв — це день пам'яті всіх українців та українок, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українського народу за волю України та є символом його незборимості.

Як повідомляє Генштаб ЗСУ, новітні Герої та Героїні України на різних фронтах та напрямках щоденно захищають Україну та український народ від рашистського режиму, збройних сил російської федерації - російських регулярних з’єднань і підрозділів, підпорядкованих міністерству оборони росії та генеральному штабу збройних сил російської федерації, підрозділів та спеціальних формувань, підпорядкованих іншим силовим відомствам рф, їхніх радників, інструкторів та іррегулярних незаконних збройних формувань, озброєних банд та груп найманців приватних воєнних компаній, створених, підпорядкованих, керованих, підтримуваних та фінансованих російською федерацією.

Новітні Герої та Героїні України виборюють право України продовжувати бути незалежною державою і право українського народу на гідне творче буття у гроні рівних в Євроатлантичній родині народів.

Новітні Герої та Героїні Збройних Сил України та Сил оборони Держави дієво наближають перемогу України та створюють умови для міжнародної кримінальної відповідальності вищого військового і політичного керівництва росії та російських військовослужбовців за жахливі порушення міжнародного гуманітарного права - вчинення воєнних злочинів. 

Герої та Героїні новітньої неспровокованої, несправедливої, підступної, агресивної  війни російської федерації проти України надихаються прикладами мільйонів наших попередників, які розбудовували Україну протягом більше тисячі років, стримуючи підступний споконвічний кремлівський окупант-терорист.

У роки німецької, а згодом радянської окупації України цей день відзначався у підпіллі та в українській діаспорі. З проголошенням незалежності День Героїв відзначається в Україні. Українські герої поставили свободу рідного народу понад свої особисті інтереси і присвятили власне життя служінню Україні. 

Колоніальне минуле, в якому перебувала Україна у складі срср, залишило у спадок світоглядну систему, яка ґрунтувалася на цінностях, шкідливих для розвитку України та заперечує її існування та право на вільне життя. Прикладом цього можна назвати відзначення чужих свят, вшанування чужих героїв, написання відповідно до чужих ідеологічних засад історії, підручників, книжок, фільмів. 

У нинішній момент часу це свято – не лише данина пам’яті героям та героїням минувшини, а й день шани новітніх, які сьогодні віддають свої життя за соборність та незалежність нашої України. 

Цей день є символом незборимості України!

23 травня в Україні відзначають День Героїв , фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #ДеньГероївУкраїни
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...