• Головна
  • Організаційна некомпетенція та злочинні дії орків заганяють Херсонщину у дедалі глибшу гуманітарну кризу
13:20, 20 травня

Організаційна некомпетенція та злочинні дії орків заганяють Херсонщину у дедалі глибшу гуманітарну кризу

Організаційна некомпетенція та злочинні дії орків заганяють Херсонщину у дедалі глибшу гуманітарну кризу

Організаційна некомпетенція та злочинні дії орків та їхніх прислужників у Херсонській області, заганяють Херсонщину у дедалі глибшу гуманітарну кризу.

Факти у Facebook наводить перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський:

- заблокували гуманітарні коридори, не даючи можливості забезпечувати наших людей ліками та продуктами першої необхідності (у гуманітарних штабах Одеської та Миколаївської області з перших тижнів війни для Херсонщини були тонни вантажів для нашої області), при цьому постачання "гуманітарки" у виконанні окупантів носили та носять більший медійний характер.

Навіщо їм напружуватись у масштабах населення області, коли для зйомки сюжету вистачить кількох фур?

- масова відмова з боку місцевого самоврядування працювати на окупантів (там, де це сталося реально та щиро), як наслідок, неминуче створив управлінський вакуум в окремих громадах, який досі орки не можуть якісно заповнити. Їхні "смотрящіє" не вміють і не хочуть вирішувати проблеми громад, їхні інтереси обмежуються "збором податків" перерозподілом майна та інших активів. Максимум – відновити зі звалища пам'ятник комуністичної епохи, розвісити кілька напіврадянських бордів та плакатів, знятися у двох-трьох пропагандистських сюжетах.

- "Джерела життя", які довелося організовувати через відсутність гуманітарних коридорів. Тут орки також відзначилися. Декілька наших гуманітарних центрів, організованих у Херсоні, вони придушили. Причому піднесли це як закриття підпільних центрів постачання ЗСУ, тероборони та ін. На волонтерів стали чинити психологічний тиск, змушуючи працювати в їх системі гумпоставок. Багатьом із волонтерів довелося взагалі залишити Херсонщину. Проміжним рішенням стала система "адресної допомоги", яка передбачає мінімум логістики на території області...

 - Відсутність точного планування та взаємодії. Тут зараз ліва рука не в курсі, чим займається права. Причому таких рук набагато більше ніж дві, і кожна вважає себе головною. До цього додайте повне нерозуміння, у якому правовому полі працювати. Норми закону – базовий інструментарій будь-якої системи управління. А для окупантів та колабарантів законів, виходить, немає. І наші вони не визнають, і закони Росії тут не працюють (та їх ніхто і не знає). Військові статути ефективні в системі організації військових підрозділів, але абсолютно марні в цивільному секторі.

Єдине, що орки налагодили добре, це терор та фільтраційні заходи. Але це їм не надто допоможе, коли ЗСУ почне звільняти Херсонську область.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#херсон #новини #0552.ua #війна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...