• Головна
  • Мер Скадовська попередив земляків, щоб ті не проходили жодних реєстрацій у окупантів
17:00, 15 травня

Мер Скадовська попередив земляків, щоб ті не проходили жодних реєстрацій у окупантів

Мер Скадовська попередив земляків, щоб ті не проходили жодних реєстрацій у окупантів

Міський голова Скадовська Олександр Яковлєв закликав жителів міста не приставати на пропозицію окупантів пройти «реєстрацію» для створення нової бази соціальних виплат. Адже усі необхідні дані отримувачів виплат зберігаються в державних реєстрах, які продовжують функціонувати. Бо навряд чи ви зможете зберегти існуючі виплати, якщо будете співпрацювати, та проходити подібні «реєстрації».

Про це Скадовський міський голова написав у Facebook.

"Вчора з’явилися оголошення від «нової влади», де жителів міста запрошують пройти «реєстрацію» для створення нової бази соціальних виплат. За їхнім твердженням існуючі бази українська влада знищила. Хочу повідомити, що це не правда. Усі дані зберігаються в державних реєстрах, які продовжують функціонувати. 

Наприклад, сьогодні у Скадовську можна зареєструвати народження дитини та отримати усі види державноі допомоги. Щоправда деякі виплати йдуть із затримками, але все працює наскільки це повинно працювати в умовах війни. 

«Нові керівники» просто не знають, що Україна за останні роки значно підвищила рівень цифровізаціі, і на місцях не зберігаються різноманітні списки в паперових носіях. В них просто немає необхідності. 

Закрилося скадовське казначейство - нас перевели на дистанційне обслуговування у Кіровоградську область. Закрилося управління соціального захисту - тепер наш район обслуговує відповідна служба у Полтавській області. 

Тому усі соціальні виплати Україна буде продовжувати виплачувати. Не приставайте на пропозиції «нової влади». Бо навряд чи ви зможете зберегти існуючі виплати, якщо будете співпрацювати, та проходити подібні «реєстрації». 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#херсон #новини #0552.ua #війна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...