• Головна
  • Нардепів Парубія і Величковича бачили в одному з підрозділів біля Херсонщини. Вони привітали молодят, - ФОТО
14:00, 2 травня 2022 р.

Нардепів Парубія і Величковича бачили в одному з підрозділів біля Херсонщини. Вони привітали молодят, - ФОТО

Нардепів Парубія і Величковича бачили в одному з підрозділів біля Херсонщини. Вони привітали молодят, - ФОТО

Екс-Голову Верховної Ради України, а нині народного депутата України Андрія Парубія разом колегою - народним депутатом України Миколою Величковичем бачили на позиціях біля Херсонщини.

Про це повідомив у Facebook  депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

Він також опублікував фото.

"Дуже радий був зустріти друзів Андрія Парубія та Миколу Величковича на позиціях біля рідноі Херсонщини", - прокоментував Сергій Хлань.

Нардепів Парубія і Величковича бачили в одному з підрозділів біля Херсонщини. Вони привітали молодят, - ФОТО, фото-1

Водночас з Facebook-сторінки Андрія Парубія можна дізнатися про приємну  подію, яка відбулася у підрозділі на півдні Україні.

"В нашому підрозділі на Півдні сьогодні велике свято - весілля. Молодий зі Львова, молода - з Полтавщини. Разом на передовій. Прекрасні і відважні!  Любов перемагає зло. Життя перемагає смерть. Хай кулі обминають! Многая літа!", - написав народний депутат і опублікував фото з події:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#херсон #новини #0552.ua #війна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...