• Головна
  • Що таке запірно-регулююча арматура й навіщо вона взагалі потрібна?
Новини компаній
17:40, 18 квітня

Що таке запірно-регулююча арматура й навіщо вона взагалі потрібна?

Новини компаній

Коректне функціонування будь-якого трубопроводу, як відомо, є неможливим без функції регулювання руху, доступних у ньому робочих середовищ. Власне з цією метою й застосовується спеціальна запірно-регулююча арматура або іншими словами трубопровідна арматура, таким чином вона виконує наступні функції:

  • перекривати потоки робочих середовищ;
  • ефективно регулювати напір робочого середовища;
  • розподіляти й звичайно змішувати середовища.
Що таке запірно-регулююча арматура й навіщо вона взагалі потрібна?, фото-1

Така арматура сьогодні цілком заслужено затребувана й потрібна у багатьох галузях. Саме тому фахівці радять витратити трохи часу для того, щоб ближче розібратися у сферах використання та різновидах трубопровідної арматури, а також її особливостями з експлуатаційними характеристиками.

Що таке запірно-регулююча арматура? Різновиди трубопровідної арматури

Саме собою поняття поєднує у собі необхідні для монтажу трубопровідних систем елементи та обладнання. Зокрема, запірно-регулююча арматура включає елементи з деталями, які мають особливу рухливість: клапани, крани, засувки і т.д. Виходячи з призначення, фахівці підрозділяють таку трубопровідну арматуру на кілька наступних різновидів:

  • Запірна арматура – ​​категорія сприяє герметичному перекриттю/відкриттю потоків робочих середовищ. Основними різновидами запірної трубопровідної арматури цілком заслужено вважаються засувки та крани, клапани та вентилі, заслінки та поворотні затвори.

  • Регулююча арматура для регулювання параметрів потоку робочого середовища, що рухається в трубопроводах. До цієї категорії арматури відносять регулюючі клапани, поворотні регулюючі затвори, засувки, і т.д.

  • Захисна арматура, основним призначенням якої є захист трубопроводів з пристроями та всім обладнанням, що було встановлено на трубопроводі від аварійних змін параметрів або аварійного спрямування потоку робочих середовищ.

  • Запобіжна арматура для надійного захисту трубопроводів з пристроями та всім обладнанням, що встановлене на трубопроводах, від надмірного підвищення тиску вище рекомендованих та експлуатаційних значень.

  • Арматура розподільно-змішувальна. Дане обладнання застосовують з метою грамотного розподілу потоків робочих середовищ у трубопроводах за вказаними параметрами або для того, щоб можна було грамотно змішувати потоки робочого середовища.

  • Арматура фазороздільна або іншими словами така, яку застосовують з метою поділу робочих середовищ у різноманітних фазових станах. До такої належать конденсатовідводники.

Переваги з властивостями та сферами використання арматури

Незважаючи на функціональність вся запірно-регулююча арматура в кожних окремих випадках матиме певний набір експлуатаційних характеристик. Як правило, все це обумовлюється тим, що зазначені механізми спочатку розробляються виробниками з метою застосування в досить специфічних умовах. Саме тому виходячи з даної причини вони при однаковому функціоналі помітно відрізнятимуться один від одного, причому не тільки за конструкцією, але й за матеріалами виготовлення.

Можна сміливо стверджувати те, що запірно-регулююча арматура знайшла повсюдне застосування, оскільки абсолютно всі пристрої, що входять до цієї категорії, відрізняються наявністю простої конструкції та можливості оперативної зміни режиму роботи трубопровідної системи. По-перше, це значно підвищує ефективність, а по-друге, дає чудову можливість забезпечувати надійність умов експлуатації.

До речі, широкий вибір якісної та надійної запірно-регулюючої та запобіжної арматури ви завжди за першої можливості знайдете в онлайн каталозі компанії УКС-ГРУП УКРАЇНА. При необхідності професійні та досвідчені фахівці підприємства будуть раді грамотно проконсультувати вас та допомогти визначитися з оптимальним обладнанням на будь-який смак та потреби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
Біля села Давидів Брід на Херсонщині рашистами було обстріляно з градів близько сотні легкових авто, троє людей загинуло
рашисти розстріляли автомобіль директора херсонського автосалону Вольво Антона Кушніра
"Це моє село після руського міра", - у мережі показали тотальне руйнування села Олександрівка на Херсонщині, - ВІДЕО
Хто такий кіріл стрємоусов і навіщо він росії, - телебачення "Торонто" розказує про недоумка-сепаратиста, - ВІДЕО
Оголошення
live comments feed...