• Головна
  • "Ми маємо найкращу армію у світі. Вона заслуговує на найкращий тил", - розроблена "воєнна" платформа Prozorro
11:38, 30 березня 2022 р.

"Ми маємо найкращу армію у світі. Вона заслуговує на найкращий тил", - розроблена "воєнна" платформа Prozorro

"Ми маємо найкращу армію у світі. Вона заслуговує на найкращий тил", - розроблена "воєнна" платформа Prozorro

Система публічних закупівель Prozorro розробила нову платформу Prozorro+.

Про це повідомив очільник системи Василь Задворний на своїй сторінці у Facebook.

"Останній місяць змінив все. Наше життя, нашу країну, нас. Публічні закупівлі не можуть лишатися довоєнними, і не лишаються. Змінюється сам фокус багатьох державних функцій. Якщо до війни державних закупівельників першу чергу цікавило оптимальне співвідношення ціна/якість, то зараз - швидкість, простота, забезпечення тилу. Якщо до війни приватні компанії порівнювали прибутковість державних закупівель із приватним сектором, то зараз - фокус на відновленні бізнесу, на перебудові процесів", - повідомив Василь Задворний. 

Prozorro+ має допомогти державі швидко знаходити постачальників найбільш необхідних товарів у період воєнного стану, а також допомогти бізнесу відновити свою роботу та підтримувати економіку. 

"Ми маємо найкращу армію у світі. Вона заслуговує на найкращий тил. І тут на перший план виходить, з одного боку, спроможність держави швидко закривати свої нагальні потреби, а з іншого —  можливість для бізнесу відновити свою роботу та підтримувати економіку. Платформа Prozorro+ допоможе поєднати ці 2 мети", - відмітив Василь Задворний. 

Це каталог категорій товарів для гуманітарних потреб країни (пальне, харчові продукти, одяг, ноутбуки, генератори тощо, цей перелік постійно розширюється). 

  •  Компанії, що готові постачати державі необхідні товари, можуть розміщувати на платформі свої актуальні пропозиції.
  •  Державні та місцеві органи влади, військово-цивільні адміністрації та гуманітарні штаби зможуть публікувати свої потреби у товарах. 

Якщо вам не вдасться знайти потрібну пропозицію в каталозі, то команда Prozorro+ допоможе вам знайти постачальника. Вручну, продзвонюючи та шукаючи найкращий варіант для вас.

Крім того, співробітники платформи:

  • Активно працюють з донорськими та громадськими організаціями, які зможуть надавати фінансування на конкретні потреби нашої держави;
  • Будемо долучати до Prozorro+ іноземні компанії, які допоможуть із забезпеченням товарів, які буде важко знайти в Україні.

Prozorro+ вже запрацювала в пілотному режимі для 15 замовників, зокрема — Міністерства аграрної політики та продовольства, Міністерства соціальної політики, Укрзалізниці, Львівської ОДА, Штабу гуманітарної допомоги при Національному агентстві з питань запобігань корупції (фонд Штаб UA). 

Зараз для масштабування на всю країну платформа буде активно наповнюватися товарами від постачальників, тож Prozorro закликає бізнес активно подавати свої пропозиції. 

Платформу Prozorro+ розробило державне підприємство “Прозорро” разом з Централізована закупівельна організація ДУ "Професійні закупівлі" та електронними майданчиками Etender - державні та комерційні торги - Prozorro, Prozorro.Продажі, Комерційні та державні закупівлі України - Zakupki.Prom, SmartTender.biz, Держзакупівлі.онлайн та @Тендер-онлайн. 

Зареєструватися на платформі та опублікувати свою пропозицію чи потребу можна через будь-який з цих електронних майданчиків. 

Участь у платформі є безкоштовною.

Більше про Prozorro+ читайте на сторінці платформи  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #військоваАгресіяРФ #закупівлі #надійнийТил #забезпеченняАрміх #ProZorro
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...