
16:06, 18 березня 2022 р.
На Херсонщині окупанти продовжують стріляти по мирним людям, розпочато розслідування

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни ( ч. 1 ст. 438 КК України).
Як повідомляє Херсонська обласна прокуратура, за даними слідства, 16 березня 2022 року рашисти обстріляли цивільних людей в с. Паришеве Білозерського району. Внаслідок цього вогнепальне поранення грудної клітини отримав 74-річний пенсіонер і три кулі влучили в 16-річного підлітка.
Наразі у кримінальному провадженні проводяться невідкладні слідчі (розшукові) дії, спрямовані на швидке, повне і неупереджене дослідження обставин кримінального правопорушення.
Прокурори продовжують фіксувати всі злочини країни-агресора з метою притягнення винних до відповідальності.
Якщо ви стали свідком воєнного злочину РФ, фіксуйте та надсилайте докази: https://warcrimes.gov.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:30
12 грудня
09:30
9 грудня
Інверторні технології нового покоління: чому інвертори Deye стали вибором для сучасних енергосистем
Новини компаній
17:00
8 грудня
Спецтема