• Головна
 • Коли актуальні послуги маніпулятора?
Новини компаній
17:29, 26 листопада 2021 р.

Коли актуальні послуги маніпулятора?

Новини компаній

Кран-маніпулятор – пристрій, призначений для підйому вантажу. Це універсальне рішення, в якому поєднується практичність та зручність. Кран-маніпулятор складається з платформи та автокрана, за допомогою якого забезпечується навантаження/розвантаження вантажів. Спеціалізований автомобіль використовується в різних сферах діяльності. Якщо потрібно перевезти будівельні матеріали або виконати інші завдання, можна скористатися послугами надійної компанії https://spec-auto.com.ua/ua/servises/poslugy-krana-manipulyatora/. Це відмінний варіант для приватних клієнтів та для організацій.

Коли потрібні послуги маніпулятора?

Маніпулятор – функціональний вантажний автомобіль, обладнаний краново-маніпуляторною установкою. Його особливість у тому, що забезпечується як виконання вантажно-розвантажувальних робіт, так і переміщення на будь-які відстані.

У яких випадках актуальні послуги маніпулятора? За сторонньою допомогою звертаються власники підприємств, будівельні компанії, приватні особи, яких цікавить перевезення наступних вантажів:

 • цегла;
 • пиломатеріали;
 • рекламні щити;
 • будівельні вагончики;
 • металеві конструкції;
 • композитні панелі;
 • біг-беги з пелетами;
 • малі архітектурні форми.

Послуги маніпулятора часто замовляють для транспортування вантажів, що відрізняються великою вантажопідйомністю. Йдеться про різноманітні вантажі, які не можна перевезти за допомогою легкового автомобіля. Кран-маніпулятор самостійно виконує всі види робіт: навантаження, перевезення та розвантаження. Це ефективний засіб у тому випадку, коли потрібно перекласти на складі піддони чи будівельні матеріали. Ще за допомогою маніпулятора здійснюється розвантаження вантажів із фур. Це дешевше, ніж замовляти кран.

Якщо Ви бажаєте перевезти трансформатор, генератор, залізобетонну конструкцію або піноблоки, зверніться до професіоналів. Дізнайтесь більше інформації про компанію СпецАвтоЛьвів і переконайтеся, що послуги надаються на високому рівні.

Переваги оренди крана-маніпулятора

Коли важливе виконання складних завдань без залучення великої кількості вантажників, послуги маніпулятора – вигідне рішення. Під ним маються на увазі такі переваги:

 • маневреність – передбачається доставка вантажів навіть у важкодоступні місця. Маніпулятор легко пересувається вузькими вуличками і завантаженими дорогами завдяки маневреності;
 • багатофункціональність – за допомогою маніпулятора вирішуються різні завдання, починаючи з вивезення металобрухту та закінчуючи перевезенням будівельних матеріалів;
 • точність та акуратність – контролюється розташування вантажу у просторі. За допомогою тросової підвіски гака вантаж плавно переміщується та опускається на поверхню. При цьому усуваються ризики виникнення ушкоджень;
 • економія коштів – вартість послуг доступна і для приватних осіб, і для власників підприємств. За необхідності можна звернутися до професіоналів та замовити послуги маніпулятора. Ціна оренди маніпулятора залежить від відстані до пункту призначення, від виду вантажу, від складності завдання;
 • мінімізація тимчасових витрат – робота виконується у стислий термін. Навантаження та розвантаження вантажів здійснюється набагато швидше, оскільки не використовується ручна праця.

Як бачите, кран-маніпулятор ідеально підходить для виконання різноманітних процесів. Цим і зумовлюється затребуваність послуг. З маніпулятором автоматизується навантаження/вивантаження вантажів та гарантується безпека.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#евакуатор #послуги #виклик #компанія #маніпулятор
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...