• Головна
  • Останні новини про COVID-19 в Україні
19:00, 23 грудня 2021 р.

Останні новини про COVID-19 в Україні

Останні новини про COVID-19 в Україні

Протягом 6 тижнів спостерігається стійкий спад захворюваності

Станом на 21 грудня зафіксовано 6029 випадків коронавірусної хвороби. Серед них 180 медичних працівників та 390 дітей. Кількість одужавших у 3,1 рази перевищує захворівших, що є позитивною ознакою. Київ залишається лідером по випадках COVID: за добу у столиці захворіло 1496 осіб. Новини meta.ua повідомляють, що за 20 грудня сталось 346 смертельних випадків, а рівень госпіталізації суттєво знизився: до лікарень потрапив 1061 пацієнт.

Аналітики сповіщають, що вже протягом 6 тижнів в Україні фіксується спад захворюваності на КОВІД, та відстежується розвантаження медичних закладів. За попередній тиждень рівень спостерігалось зниження показників:

  • рівня захворюваності – на 22%
  • смертності – на 24%
  • госпіталізації – на 17%.

«Червона» зона зменшилась до двох областей

Епідеміологічна ситуація дозволила ще 6 областям залишити «червону» зону, оскільки у них повністю стабілізувались покажчики по розповсюдженню COVID-19. В ніч на 23 грудня Держкомісія дозволяє перейти до «жовтої» смуги Миколаївській, Київській, Черкаській, Чернігівській, Сумській та Житомирській областях. Лише 2 регіони не задовольняють вимогам виходу з «червоної зони»: Запорізька область та Волинь. Коефіцієнт інфікування становить 23% та 22% відповідно, при пороговому рівні 20%.

Штам «Омікрон» становить потенційну загрозу в січні 2022

Станом на 18 грудня в Україні було виявлено першого пацієнта, захворівшого на новий різновид коронавірусу, а саме штам «Омікрон». Цей чоловік на початку року вже перехворів на КОВІД. Громадянин нещодавно повернувся з ОАЕ, де контактував з носіями COVID.

Очільник Центра економіки охорони здоров'я Юрій Ганиченко попередив, що «Омікрон» може призвести у січні 2022 року до спалаху захворюваності. Згідно з повідомленням ВОЗ, новий різновид надзвичайно швидко розповсюджується та може викликати хворобу в осіб, які вакцинувались або вже перехворіли на КОВІД.

Кількість інфікованих може бути більшою, ніж при хвилі, викликаної штамом «Дельта». Проте рівень госпіталізацій та летальних випадків передбачається значно меншим. Такий прогноз експерти зробили, спираючись на дані про вакцинацію: повністю імунізовані особи легше реагують на «Омікрон» та не потребують госпіталізації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новини #COVID-19 #Новий штамп #Мета
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...