
16:00, 20 грудня 2021 р.
Херсонську область накриє арктичний циклон:сніг та нічні морози
Синоптики попереджають про різке похолодання. У Херсонській області від 21 до 23 грудня очікується зниження температури до -14 градусів вночі. Про це повідомили на сторінці Херсонського обласного центру з гідрометеорології у Facebook.
У повідомленні йдеться, що у зв’язку з насуванням холодного арктичного циклону по всій території Херсонської області очікується значне зниження температури повітря. Зокрема, вночі температура знизиться до -14 градусів, вдень буде до 6 градусів морозу. Також очікуються невеликий сніг та пориви північно-західного вітру 17-22 м/с.
Раніше стало відомо, що до України прийдуть люті морози: суттєве похолодання почнеться вже від завтра, 21 грудня. У середу мороз посилиться, втім до вихідних він має ослабнути.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:36
14 березня
16:20
14 березня
17:41
13 березня
17:59
12 березня
15:08
12 березня
14:15
12 березня
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...