• Головна
  • Твердопаливні котли: надійність та довговічність
Новини компаній
10:22, 26 листопада 2021 р.

Твердопаливні котли: надійність та довговічність

Новини компаній

У зв'язку з постійним зростанням цін на природний газ й електроенергію останнім часом набувають популярності твердопаливні котли. Серед багатого асортименту пропозицій на ринку опалення виділяється обладнання ТМ ALTEP, яке має важливу конкурентну перевагу — висока якість за доступною ціною.

Від 2008 року компанія забезпечила теплом понад 30 тисяч задоволених корпоративних клієнтів та домогосподарств. Маючи потужну виробничу базу, продукція виготовляється на сучасних автоматизованих та роботизованих лініях із використанням найякісніших матеріалів і комплектуючих. Готова продукція має високий рівень якості та надійності, відповідає всім вітчизняним і європейським стандартам та має необхідну дозвільну документацію.

Твердопаливні котли: надійність та довговічність, фото-1

Найефективніші пелетні котли

Серед різновидів твердопаливних котлів високоефективним вважається обладнання тривалого горіння, паливом для якого є пелети. Така продукція доповнена спеціальним бункером, у якому зберігається паливо з автоматизованим поданням в топку. Процес забезпечує шнекова конструкція (конвеєрна подача, форма равлика).

Паливні гранули виготовляються з деревини, відходів лісозаготівлі, продуктів сільськогосподарської переробки, навіть торфу. Котли пелетні мають рівень ККД близько 90—-95 %. Тривалість горіння залежить від ємності бункеру та не потребує додаткового контролю.

Пелетні котли українського виробництва ALTEP: переваги та вигоди

Твердопаливні котли пелетні сьогодні стрімко здобувають популярність із точки зору автономності роботи. Таке обладнання здатне стабільно працювати без допомоги людини навіть до кількох тижнів.

Серед переваг пелетних котлів слід виділити такі:

  • високий рівень ККД, який можна прирівняти до газових установок;
  • автоматизація процесів подання паливних гранул у пальник і підтримка теплоносія;
  • зручне зберігання та використання пелет;
  • мінімум залишків від процесу згоряння, а відповідно, зменшення кількості чищень котла.

Пелетні котли українського виробництва ALTEP мають ще й таку важливу вигоду, як забезпечення його власнику незалежності опалювального процесу від наявності магістральних енергосистем. Крім цього, установки абсолютно безпечні та не потребують додаткових узгоджень із контролюючими органами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...