• Головна
  • Торф'яні брикети: що це таке та переваги палива
Новини компаній
16:14, 20 жовтня 2021 р.

Торф'яні брикети: що це таке та переваги палива

Новини компаній

Торфобрикети – висококалорійне паливо, яке виготовляється за сучасною технологією. Це чудове рішення для опалення приватних будинків, саун, побутових та виробничих приміщень. Торф'яні брикети продаються за низькою ціною, а тепловіддача сягає 4500 ккал/кг. Це основні особливості, завдяки яким паливо користується попитом.

Торфобрикети – альтернативне паливо

Якщо Ви надаєте перевагу екологічно чистому паливу, придивіться до торф'яних брикетів. У результаті виробництва продукції не використовуються небезпечні компоненти. Паливо виготовляється із торфу. Це порода природного походження, що утворюється з болотяних рослин. Залишки рослин накопичуються рік у рік. Зовні торф є волокнистою масою темного кольору.

Як виготовляються брикети? Спочатку торф висушується, а потім переробляється на сучасному заводі. Для отримання брикетів використовують спосіб ударно-механічного пресування. Для такої мети призначається спеціальне обладнання.

Волокниста маса спресовується та підігрівається. З неї виходять своєрідні цеглинки, що мають достатню міцність. Брикети тримають форму і не розламуються під час транспортування. На завершальному етапі цеглинки упаковуються в мішки та реалізуються. Ви можете придбати торфобрикети за прийнятною ціною та використовувати альтернативне паливо для обігріву приміщень.

Переваги торфобрикетів

Спочатку треба сказати про те, що торф'яні брикети по теплотворності перевершують дрова. Вологість складає 9-12%. Це хороший показник. Щодо зольності, такий параметр досягає 20%. Не можна стверджувати, що це перевага. Наприклад, зольність брикетів лише 0,5-1,2%. Як бачите, різниця суттєва. Через високу зольність більше забруднюється котел. Але для багатьох власників приватних будинків такий факт є несуттєвим. Вони використовують торфобрикети для опалення, регулярно видаляють золу, а також використовують залишки в якості чудового добрива. Тому виходить, що висока зольність у цій ситуації є плюсом, а не мінусом.

Якими іншими перевагами володіє паливо у вигляді пресованих цеглинок? Розглянемо основні моменти:

  • стійкість до дії вологи – при зберіганні торф'яні брикети не вбирають вологу. Таким чином зберігаються початкові властивості палива. Також забезпечується зберігання протягом тривалого часу;
  • компактні розміри – брикети не займають багато місця. Їх можна акуратно скласти в сараї чи іншому місці. Для зберігання палива не потрібно облаштовувати спеціальне приміщення;
  • тривале горіння – брикети довго горять та дарують тепло. Можна зробити одну закладку та робити другу через шість годин. Щоб котел працював постійно, брикети підкидаються через однакові часові відрізки;
  • безпека для навколишнього середовища – у торфобрикетах не містяться небажані речовини. Тому при згорянні палива не наноситься шкода здоров'ю, природі. Паливо згоряє, а попіл використовується в саду і на городі як підживлення. У залишках містяться компоненти, необхідні рослинам для повноцінного розвитку;
  • зручне транспортування – складнощі не виникають. Забезпечується оперативна доставка за допомогою транспортних засобів.

Більше інформації про торф'яні брикети можна прочитати на сайті https://stroy-podskazka.ru/torf/vse-o-briketah/. Про альтернативне паливо багато хто знає. Це говорить про затребуваність продукції та про широку сферу застосування. Пресовані брикети з торфу підходять для обігріву котеджів, лазень, теплиць, ресторанів, складів. У них поєднується практичність та енергоефективність, низька ціна та універсальність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#брикети #паливо
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...