• Головна
  • Ситуация с цюрупинским мусором остается на этапе обсуждения
15:20, 30 травня 2013 р.

Ситуация с цюрупинским мусором остается на этапе обсуждения

Народный депутат Украины Федор Негой и председатель Цюрупинской районной государственной администрации Вадим Андрушкевич продолжают вести переписку посредством социальных сетей и средств массовой информации.

Ответ на «Відкритий лист» газеты «Вісник Олешшя», №№41-42 от 23.05.2013 г. опубликовал нардеп:

«Вельмишановний пане Андрушкевич!
Мене несподівано вразило Ваше звернення до народного депутата України через шановану мною районну газету «Вісник Олешшя». І за це дякую. Бо на особисту зустріч зі мною чи з моїми помічниками-консультантами у Вас, мабуть, не завжди є час, як його немає і для зустрічі з небайдужими до громадських справ простих людей.
Знайомлячись зі змістом «Відкритого листа», сподівався, що Ви запропонуєте обговорити проблемні питання розвитку промисловості, будівництва, сільського господарства чи інші, які потребують вирішення у Верховній Раді України, Кабінеті міністрів України, міністерствах та відомствах для розвитку району та покращення життя людей. Та замість цього - звинувачення на мою адресу, та ще й з чужих слів. Вам же добре відомо, що у такий спосіб серйозні взаємовідносини не вибудовуються.
Вадиме Миколайовичу, Ви - представник Президента України в Цюрупинському районі, і не мені підказувати, що Вам належить бути дипломатом.
Я чудово розумію стратегію Ваших однопартійців щодо ігнорування опозиційного депутата, але така тактика, погодьтесь, не для вирішення стратегічних питань, які, сподіваюсь, у нас спільні, а саме: поліпшення життя наших людей.
Так, дійсно, на 7 травня ц.р. за узгодженням з головою Цюрупинської районної ради Л.О.Снігур була призначена зустріч ініціативної групи з першими особами міста і району та керівниками служб, які мають повноваження для вжиття заходів щодо недопущення виникнення стихійних сміттєзвалищ в м.Цюрупинську та біля селища Цюрупинське (станція Пойма). Перші особи району і міста цю зустріч проігнорували. Вважаю, що проігнорували не мене, а тих людей, які хотіли почути від влади план дій з цього далеко не простого у вирішенні питання.
Через кілька днів керівництво міськради потай від громадськості і місцевих ЗМІ провело для херсонських телеканалів та інтернет-видань «презентацію» нездійсненного проекту заводу по переробці твердих побутових відходів із сортувальною лінією.
Не дивно, що розмови про будівництво заводу вестимуться ще довго, а стихійні сміттєзвалища будуть рости стрімкими темпами.
Ось цю правду, складається враження, Ви й не хочете чути. Оскільки влада міста і району на це не реагує, люди звернулись до мене як народного депутата України - адже їм загрожує штучно створене екологічне лихо!
А за які гріхи перетворене в нестерпні муки життя людей? Півстоліття з м. Цюрупинська звозили сюди сміття... Як пише кореспондент однієї із авторитетних в області газет, «…сміттєзвалище не обов’язково бачити, бо його чути по смороду здалеку». Звалище, як відомо, офіційно закрите, але ж нічого не робиться, щоб його захоронити і зменшити шкідливий вплив на навколишнє середовище!
Так що мої висловлювання, на які Ви у «Відкритому листі» посилаєтесь, занадто делікатні порівняно з тими, що можна почути із вуст потерпілої сторони, тобто жителів міста і навколишніх сіл.
Ви вимагаєте від мене публічного вибачення перед депутатами та керівництвом району. Для мене це не проблема. Призначайте час, і я прийду. Головне, щоб ми пам’ятали, що слуги народу - ми з Вами, а не навпаки!
Сьогодні порушено одну тему, а їх достатньо кожного дня. Переконаний, що проблемні питання краще вирішувати спільно, і їх доведеться вирішувати - незалежно від політичних поглядів. Добре знаючи проблеми міста і в цілому району, я з відкритим серцем хотів і хочу підставити своє плече для їх вирішення.
Шановні В.М.Андрушкевич, Л.О.Снігур, В.Ф.Плотніков, запрошую Вас до взаєморозуміння і співпраці на благо України і нашого трудолюбивого й на диво терплячого народу!
З повагою, народний депутат України
Ф.Ф.НЕГОЙ.
27.05.2013 р.»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...