• Головна
  • Арабатська Стрілка і Бердянськ будуть приваблювати туристів за допомогою веб-камер
20:00, 22 жовтня 2021 р.

Арабатська Стрілка і Бердянськ будуть приваблювати туристів за допомогою веб-камер

Цього літа курорти Азовського моря відвідало набагато менше відпочивальників, ніж зазвичай На популярних азовських курортах - в Бердянську і на Арабатській Стрілці – встановили поворотні веб-камери зі збільшувальним об'єктивом, що відкривають запаморочливі види з висоти пташиного польоту. Їх головне завдання - перевернути уявлення про курорти, показавши їх привабливими напрямками не тільки для пляжного, але і для пізнавального і культурного туризму, актуальними круглий рік. Про це пише Дзеркало Тижня.

Цього літа курорти Азовського моря відвідало набагато менше відпочивальників, ніж зазвичай. Серед основних причин – природні аномалії: холодний і дощовий червень, небувала кількість медуз в прибережних водах і нашестя комарів. Погіршували ситуацію блогери і представники бульварних засобів масової інформації, які влаштували справжнє цькування азовських курортів. 

На популярних азовських курортах - в Бердянську і на Арабатській Стрілці – встановили поворотні веб-камери зі збільшувальним об'єктивом, що відкривають запаморочливі види з висоти пташиного польоту. Їх головне завдання - перевернути уявлення про курорти, показавши їх привабливими напрямками не тільки для пляжного, але і для пізнавального і культурного туризму, актуальними круглий рік. Про це пише Дзеркало Тижня. Цього літа курорти Азовського моря відвідало набагато менше відпочивальників, ніж зазвичай.

Серед основних причин – природні аномалії: холодний і дощовий червень, небувала кількість медуз в прибережних водах і нашестя комарів. Погіршували ситуацію блогери і представники бульварних засобів масової інформації, які влаштували справжнє цькування азовських курортів. Тому і Бердянськ, і Арабатська Стрілка вирішили зайнятися підготовкою до майбутнього сезону якомога раніше і переглянути підхід до залучення туристів. Зокрема, тут планують робити ставку не на море і пляжі, про які і без того добре відомо, а на те, що зазвичай залишається поза належною увагою.

А саме - природні, архітектурні та історичні пам'ятки, незвичайні локації і фотозони. Розкритися курортам з нового боку повинні допомогти веб-камери, кількість яких завдяки зусиллям команди медіа-ентузіастів зростає вражаючими темпами. Крім статичних, тут почали встановлювати поворотні веб-камери з опцією наближення і фокусування на окремих об'єктах. На відміну від звичайних, які дозволяють вести трансляцію з однієї локації, поворотні камери дають можливість вирушити на віртуальну екскурсію по курорту, оглядаючи його з висоти пташиного польоту.

Нові камери доступні на сайтах однойменних медіа-проєктів – Бердянськ та Арабатська Стрілка, відповідно. Нагадаємо, що Бердянськ і Арабатська Стрілка належать до числа найвідоміших і відвідуваних курортів українського узбережжя Азовського моря. Більшості туристів вони знайомі теплим неглибоким морем, просторими піщаними пляжами, розвиненою інфраструктурою і різноманітністю розваг. Але це ще і просто красиві місця, багаті вартими уваги пам'ятками і мальовничими куточками, що роблять їх привабливими для подорожей не тільки влітку, а й цілий рік. Переконатися в цьому можна, переглядаючи онлайн-трансляції з веб-камер. 

https://glavcom.ua/news

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Херсон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...