• Головна
  • В Херсоне пройдет карнавальное шествие
19:00, 23 травня 2013 р.

В Херсоне пройдет карнавальное шествие

Уже завтра, 24 мая, в Херсоне состоится открытие фестиваля "Мельпомена Таврии – 2013". В 19:00 на площади Героев Сталинграда состоится театрализованное открытие XV Международного театрального фестиваля.

А с 18:00 до 19:30 в рамках фестиваля пройдет карнавальное шествие от ул. Пугачева по пр. Ушакова, ул. Комсомольской до площади Героев Сталинграда. Напоминаем, что в связи с этим в пятницу будет перекрыто движение всех видов транспорта:

24 мая с 17.20 до 18.30 - от пер. Казацкого по просп. Ушакова до ул. Комсомольской;

24 мая с 17.00 до 22.30 - на ул. Комсомольской и площади Героев Сталинграда;

25 мая с 16.00 до 23.00 -  на площади Героев Сталинграда;

1 июня с 19.00 - на участках для движения автотранспорта в районе, прилегающем к набережной Парка Славы (набережная Генерала А. Федорова);

2 июня с 16.30 до 23.00 - на площади Героев Сталинграда.

Херсонцы также могут ознакомиться с планом мероприятий, которые будут проводиться в рамках фестиваля:

Дата

 

Захід

Місце проведення

 

18.00

Карнавальна хода присвячена відкриттю фестивалю  

Вулиці міста

19:00

Відкриття фестивалю на площі

Театральна площа

19.30

Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Куліша,             ( І. Котляревський) «Енеїда»

Велика сцена

22.00

Тбіліський  російський драматичний театр ім. О. Грибоєдова,  (Е. Радзінський) «Вбити чоловіка» (Грузія)

Театр-кафе

 

 

25 травня

Субота

17:00

Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Куліша,                (Р. Неш) «Продавець дощу»

Велика сцена

 

20:00

Государственный театр для детей и юношества «Свободное пространство», (А. Пушкин) «Моцарт и Сальери» (г. Орел, Россия)

Театр-кафе

 

20.00

СТБ колектив театру міста Брага, (Франц Ксавьєр Кройц) «Концерт на замовлення» (Португалія)

Театр під дахом

 

21.00

Львівський академічний духовний театр «Воскресіння», (А. Чєхов) «Вишневий сад»

Театральна площа

 

 

26 травня

Неділя

 

17:00

Государственный театр для детей и юношества «Свободное пространство» (И. Бабель) «Биндюжник и король» (Россия, г. Орел).

Велика сцена

 

19:00

I.T.PER (українська театральна група), Cie Sens Dessous Dessus (Франція), Національний центр театрального мистецтва ім. Леся Курбаса,  «Обережно: крихке!»

Театр під дахом

 

21:00

Національний академічний драматичний театр ім. Я. Коласа, (У. Шекспір) «Макбет». (Білорусь, м. Вітебськ) 

Чумацька криниця

 

 

27 травня

Понеділок

18:00

Київський академічний театр драми та комедії на Лівому березі Дніпра, (А. Крим) «Дзвінок з минулого»

Велика сцена

21:00

Международный театральный фестиваль моноспектаклей ZVAIGZNE,                (А. Куприн) «Гранатовый браслет» (Латвия, г. Рига)

Театр-кафе

 

28 травня

Вівторок

 

11:00

Херсонський обласний академічний театр ляльок,  (Д. Родарі) «Чіполліно або історія одного карнавалу»

Театр ляльок

 

18:00

Миколаївський український академічний театр драми та музичної комедії,                       (Є. Муравйов) «Леонардо»

Велика сцена

 

21:00

Театр Одесского разлива «Ланжерон», (А. Бирштейн) «Вы меня улыбнули»

Театр-кафе

 

 

21:00

Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка, (Т. Ружевич) «Стара жінка висиджує» (моно вистава Лариси Кадирової)

Театр під дахом

 

29 травня

Середа

18:00

Драматичний театр ім. Йокая, (О. Дюма) «Граф Монте Крісто» (м. Бекешчаба, Угорщина)

Велика сцена

 

18:00

«Театр на Нежинской», (А. Мардань) «Меню» (Одесса)

Театр ляльок

 

21:00

Придністровський державний театр драми та комедії ім. Аронецької (Тираспіль), «Друга смерть Жанни»

Театр під дахом

 

21:00

Государственный русский драматический театр Республики Мордовия,                    (К. Сумидзу), «Актерское гримерная», (Россия, г. Саранск)

Театр-кафе

 

 

30 травня

Четвер

12:00

Драматичний театр «Fany Tardinni»  (А. Загарелі), «Сваха» (м. Галац, Румунія)

Велика сцена

 

18:00

Державний музичний театр, (Ф. Гарсіа Лорка) «Кроваве весілля» (м. Клайпеда, Литва)

Велика сцена

 

 

21:00

Єрусалимський театр «Тарантас», (А. Гов) «О, Боже!» (Ізраїль)

Театр під дахом

21.00

Государственный русский драматический театр Республики Мордовия,               (У. Хуб) «У ковчега в восемь», (Россия, г. Саранск)

Театр-кафе

 

 

31 травня

п’ятниця

18:00

Республіканський театр білоруської драматургії,  (Я. Купала) «Адвєчна пєсня» (м. Мінськ, Білорусь)

Велика сцена

 

18:00

Київський академічний драматичний театр на Подолі, (А. Крим) «Лист Богу»

Театр ляльок

 

21:00

Театральний капустник

Велика сцена

 

 

 

1 червня

Субота

12:00

Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Куліша,       (С. Новачук) «Зачарований острів»

Велика сцена

 

18:00

Башкирский государственный академический театр драмы им. Мажита Гафури, (А. Кивиряхк) «Цыпленок с азбуки» (г. Уфа, Россия)

Театр - кафе

 

18:00

Київський національний драматичний театр ім. І.Франка, (В. Стефаник) «MORITURI TE SALUTANT або У нас все всято»

Театр під дахом

 

20:00

Театральна компанія «Бенюк і Хостікоєв», (С. Гулак-Артемовський) «Задунаєць за порогом»

Набережна Парку Слави

 

21:00

«Театр Ч», (А. Міцкевич) «Діди» (м. Мінськ, Білорусь)

Велика сцена

 

2 червня

Неділя

17:00

Донецький національний академічний український музично-драматичний театр, (М. Куліш) «Тьотя Мотя прієхала…»

Велика сцена

 

20:00

Гала-концерт – нагородження переможців

Театральна площа

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...