• Головна
  • У Миколаївських закладах вищої освіти почали набір на заочне, вечірнє, дистанційне навчання
Новини компаній
11:00, 13 серпня

У Миколаївських закладах вищої освіти почали набір на заочне, вечірнє, дистанційне навчання

Новини компаній
У Миколаївських закладах вищої освіти почали набір на заочне, вечірнє, дистанційне навчання, фото-1

На що звернути увагу?

Фахівці приймальні комісії Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика підготували перелік пропозицій, що допоможуть молодим людям, які прагнуть поєднати роботу і навчання, знайти свій шлях в освіті і кар'єрі.

1. Найбільш престижними в Україні, за даними експертів, в 2021 році є професії:

- ІТ-фахівці: програмісти, розробники, адміністратори мереж і баз, модератори, фахівці з інформаційної безпеки, web-дизайнери, 3D-аніматори. Таким фахівцям необхідні вміння швидко вирішувати завдання, працювати в команді, концентруватися, розробляти алгоритми.

- Медичні працівники: медсестри, реабілітологи, фармацевти. Їх базові якості: вміння брати на себе відповідальність, планувати свою роботу, дисциплінованість, самоконтроль, здатність розуміти і контактувати з людьми. Варто звернути увагу, що медичним працівникам в Україні заробітну плату підвищили в 3 рази!

- Працівники освіти, особливо вчителя молодших класів і вихователі дитячих садочків. Основні якості: вміння індивідуалізувати навчання і створювати навчальні програми.

- Юристи. Базові якості: емоційна стійкість і врівноваженість, витримка, терпіння, комунікабельність.

- Інженери, особливо в сфері транспорту, геодезії, комп'ютерних технологій. Базові професійні якості: образна візуалізація, швидка генерація ідей, спостережливість.

- Сфера обслуговування і туризму. Базові якості: вміння творчо підійти до справи, винахідливість, дружелюбність, зібраність.

2. За даними прес-служби Міністерства освіти і науки, зменшено кількість бюджетних місць на отримання освітньої ступеня «Бакалавр» в таких галузях: «Право» - на 30%, «Управління та адміністрування» - на 27,73%, «Соціальні та поведінкові науки »- на 28,24%. Разом з тим, спеціальності цих галузей входять в рейтинг найбільш затребуваних в Україні.

3. Стабільна заробітна плата і повний соціальний пакет - вагомі переваги, щоб продовжувати свою трудову діяльність. Але, щоб таку роботу зберегти і піднятися по службових сходах - необхідна гідна освіта.

З'єднати роботу і навчання можна за заочною, вечірньою та дистанційною формами. З особливостями цих форм можна ознайомитись за посиланням https://news.pn/ru/public/239060.

Часто перешкодою вступу на заочну форму навчання є відсутність сертифікатів ЗНО. Однак, програма «Шанс», розроблена фахівцями університету на основі рекомендацій Міністерства освіти, - дозволяє абітурієнту знайти свій шлях до вищої освіти, незалежно від наявності ЗНО. (https://news.pn/ru/public/221402 , https://news.pn/ru/public/257067).

5. Відсутність коштів іноді є вирішальним фактором щоб відмовитися від здійснення бажаного. Але, вартість навчання в університеті імені П.Орлика, на сьогодні, є однією з найбільш демократичних у регіоні, яка доступна більшості категорій населення (ціни в ВНЗ України https://abiturients.info/ru/cenaobuch, ціни в МКУ ім. П. Орлика https://mku.edu.ua/abituriyentu/vartist-navchannya/).

Крім того, впроваджувана в університеті система дуальної освіти, міжнародних стажувань у всесвітньо відомих компаніях, - часто дозволяє студенту навчатися повністю за рахунок роботодавця.

6. Існує думка, що якість освіти здобувачів освіти заочної форми навчання завжди гірша, ніж у випускників денного відділення, за рахунок меншої кількості аудиторних занять.

В університеті імені П. Орлика студенти заочної форми навчання мають можливість отримувати якісну освіту. Для студентів, які хочуть глибше вивчити дисципліну, задати питання викладачеві, а також відпрацювати практичні навички, щосуботи на базі університету проходять консультації і практичні заняття.

В МКУ ім. П.Орлика викладають понад 25 докторів наук, професорів, які відомі в Україні і в світі; 60 кандидатів наук, професіоналів у своїй галузі.

7.Форма навчання не має значення при прийомі випускника ЗВО на роботу.

Студенти заочного відділення мають однакові права зі студентами денного. Вони можуть вступати до магістратури та аспірантури.

8. Кількість місць, обумовлене ліцензією, загальне і немаєрозподілу на денну та заочну форми навчання. З огляду на ситуацію, престижності спеціальностей і скорочення бюджетних місць, - слід зазначити, що значна кількість ліцензійних місць вже зайнята студентами стаціонару. Тому приймальна комісія університету рекомендує абітурієнтам прискорити подачу документів для вступу на заочне відділення.

Підготовка в університеті ім. П.Орлика на заочній, вечірній, дистанційній формах навчання, - здійснюється за спеціальностями:

ФАХОВИЙ МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР:

Фінанси, банківська справа і страхування

Облік та оподаткування

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Маркетинг

Фармація, промислова фармація

Готельно-ресторанна справа

Геодезія та землеустрій

Комп'ютерна інженерія

Медсестринство

Журналістика

Право

БАКАЛАВР:

Транспортні технології (автомобільний транспорт)

Технології медичної діагностики і лікування

Фінанси, банківська справа і страхування

Психологія

Фізична терапія, ерготерапія

Готельно-ресторанна справа

Геодезія та землеустрій

Комп'ютерна інженерія

Дошкільна освіта

Початкова освіта

Медсестринство

Журналістика

Фармація, промислова фармація

Туризм

Право

МАГІСТР:

Фінанси, банківська справа і страхування

Фармація, промислова фармація

Фізична терапія, ерготерапія

Готельно-ресторанна справа

Комп'ютерна інженерія

Громадське здоров'я

Менеджмент

Психологія

Туризм

Право

Додаткову інформацію можна отримати у приймальній комісії університету за адресою: м.Миколаїв, вул. Котельна, 2, тел. 093-512-00-12, 050-394-72-87, сайт mku.edu.ua.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...