Вибір автоцивілки: електронна чи паперова?

Правильна експлуатація транспортного засобу - це запорука здоров'я і автомобіля, і водія, і оточуючих! А щоб водіння надавало задоволення, не завадить своєчасна заміна масла, антифризу, коліс і звичайно ж страхового поліса ОСАЦВ.

ОСАЦВ (рос. ОСАГО) - це обов'язкове страхування відповідальності водія при ДТП. Ця авто страховка обов'язкова для всіх водіїв в Україні (крім пільговиків і тих хто звільняється), тому хочеться чи ні, але купувати треба. Де можна купити поліс ОСАГО?

 • Купити паперовий поліс ОСАЦВ в офісі страхової компанії. Для цього потрібно виділити час на поїздку в офіс. Крім часу на дорогу, ви можете витратити час на очікування і чергу, а також додаткові витрати на бензин (якщо ви їсте в офіс на своє авто) або на громадський транспорт. В офісі вам скажуть ціну на обов'язкову страховку авто. Ви можете погодиться або відмовитися.

 • Купити паперовий поліс ОСАЦВ у страхового агента. Можливо агент відвезе поліс куди вам буде потрібно. Ви зможете заощадити час і гроші. Але, як правило, агент зможе вам запропонувати автоцивілку тільки певній страховій компанії.

 • Купити електронний поліс ОСАЦВ на сайті страхової компанії. В режимі онлайн не виїжджаючи з дому ви можете скористатися сервісом страхової компанії і отримати обов'язковий поліс автоцивілки в електронному вигляді. В цьому випадку ви економите час і гроші на проїзд. Але пропозиція у компанії одне, і вам нема з чим його порівняти.

 • Купити поліс ОСАЦВ онлайн на страховому сервісі rinokstrahovka.ua. Всього за 5 хвилин ви зможете не тільки порівняти всі компанії за ціною і якістю, але і купити найбільш підходящий поліс автоцивілки бажаною страхової компанії з додатковою знижкою від сервісу РИНОКСТРАХОВКА.

Які переваги паперового поліса:

 1. Паперовий поліс ОСАГО можна помацати.

 2. Паперовий поліс можна пред'явити поліції.

 3. При втраті паперового бланка можна отримати дублікат, написавши заяву в страхову компанію.

Переваги електронного поліса ОСАЦВ онлайн:

 1. Електронний поліс ОСАГО можна помацати, якщо його роздрукувати на звичайному чистому аркуші А4.

 2. Електронний поліс можна пред'явити в візуальному вигляді на екрані гаджета (п. 2.1 ПДР) або в роздрукованому паперовому вигляді.

 3. Електронний поліс можна "розмножити" і передати кожному водієві.

 4. Страховку онлайн неможливо втратити: поліс можна зберігати в телефоні, на пошті, в хмарі, в телеграмі, в телеграмі дружини і т.д.

 5. Страховка онлайн моментально перевіряється на справжність в ЦБД МТСБУ по QR-коду номерному знаку або номеру поліса.

Як бачимо, страховка онлайн має ряд переваг. Але вибір за клієнтом. Водії мають право купувати обов'язкову страховку авто в будь-якій страховій компанії, у якої є ліцензія по автоцивілки. В Україні таких компанії більше 40.

Вибір автоцивілки: електронна чи паперова?, фото-1

Для того щоб об'єктивно розібратися з цінами і умовами страхових компаній в одному місці, не виходячи з дому, рекомендуємо скористатися сервісом онлайн страхування rinokstrahovka.ua. На онлайн сервісі обов'язкова страховка авто онлайн за найкращими цінами. Ми неупереджені в вашому виборі.

Наша головна мета закладена в нашому логотипі: "compare, buy, save", що означає: порівняйте, купите і заощаджуйте свої гроші і час, принаймні на страхування.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі