
14:10, 12 квітня 2021 р.
Надійне джерело
У Каховці дільничні поліцейські виявили браконьєра з незаконним виловом риби
Як повідомляє ГУ Национальної поліції в Херсонській області, під час патрулювання прибережної зони у місті Каховка працівники поліції помітили чоловіка, який незаконно виловлював рибу за допомогою сіток.
Як повідомив заступник начальника Управління превентивної діяльності поліції Херсонщини Ярослав Шанько, у браконьєра вилучено сітки та понад 100 штук риби різних порід. Збиток становить майже 9 тисяч гривень.
За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ст.249 Кримінального кодексу України «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом».
Читайте також: Протягом доби вилучено 133 кг незаконно добутої риби, - Херсонський рибоохоронний патруль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
Тепло починається з тих, хто не проходить повз – допоможіть тисячам хвостиків пережити зиму
Новини компаній
15:00
4 грудня
13:30
4 грудня
09:23
4 грудня
ТОП новини
Спецтема