Відбулася нарада з розгляду актуальних питань розвитку фізичної культури та спорту в Херсонській області

Відбулася нарада з розгляду актуальних питань розвитку фізичної культури та спорту в Херсонській області, Александр Сумароков

Як повідомляє прес-служба Херсонської обласної ради, з представниками спортивної сфери регіону зустрілися перший заступник голови-керівник виконавчого апарату Херсонської обласної ради Юрій Соболевський, заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Шибаєв та начальник управління фізичної культури, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації Віталій Вибранський.

 З основними напрямками діяльності новоствореного управління присутніх ознайомив начальник управління фізичної культури, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації Віталій Вибранський: «Реєстраційні процедури вже завершено. Квітень місяць буде присвячений формуванню штату управління та проведенню конкурсів на посади. Головний пріоритет роботи управління – це розвиток олімпійських видів спорту. Рекомендаціями постійної комісії Верховної Ради та Міністерства молоді та спорту України визначено, що 85% фінансування повинно приходити саме на олімпійські види спорту. Однак, неолімпійські види спорту ми також будемо фінансувати та сприяти їхньому розвитку. Загалом механізм надання коштів буде відпрацьовано та спрощено. Також є велике бажання навести порядок в дитячо-юнацьких спортивних школах. Є низка питань, які вже в роботі і потребують негайного вирішення. В тому числі, розглядаємо і болюче питання надання стипендій спортсменам. Для цього вже відпрацьовуємо механізм залучення коштів».

 На зустрічі обсудили особливості роботи закладів в карантин, оскільки заборонено відвідування позашкільних закладів з 29.03 по 18.04, та вислухали зауваження представників спортивних закладів.

Читайте також: Обласна влада має намір об’єднати ДАК «Херсон-Авіа» з комунальним підприємством Херсонської обласної ради «Херсонські авіалінії»

Нарада Херсон спорт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі