Якісні офісні меблі – як запорука результативної працездатності!

Офісні співробітники левову частку життя проводять на роботі за офісним столом. Для того, щоб це не були «викреслені з життя роки», повинен бути не лише ідеальний клімат в колективі, але й комфортне, ергономічне робоче місце, а також продумане планування офісного приміщення в цілому з повним набором меблів. Оскільки воно повинно відрізнятися діловим стилем і візуально бути єдиним цілим, найрозумніше купувати модульну офісні меблі. В каталозі інтернет-магазину MEBSHOP представлені як комплекти офісних меблів, так і окремі елементи.

Якісні офісні меблі – як запорука результативної працездатності!, фото-1

У чому їх перевага? Завжди можна доповнити комплект відсутніми елементами або замінити ті меблі, що вийшла з ладу. При цьому цілісність дизайн-концепції приміщення буде збережена.

Вплив офісних меблів на ефективність роботи співробітників

Не будемо стверджувати, що існує лінійна залежність, однак психологи стверджують, що на підсвідомому рівні колірна гамма й інтер'єр приміщення впливають на працездатність людей, що там знаходяться. Що ж стосується зручності, ергономічності та міцності офісних меблів, ці показники мають прямий вплив на ККД роботи кожного співробітника окремо. Які обов'язкові меблеві елементи повинні бути в наявності в офісі? Робоче місце співробітника зазвичай складається з:

  • столу (комп'ютерного, письмового або столу-трансформер);
  • офісного стільця або робочого крісла;
  • тумби для документів або стелажа.

Крім цього, в офісі повинні бути шафи для зберігання особистих речей співробітників, офісні шафи (їх призначення і кількість залежить від спеціалізації фірми), стаціонарні та приставні тумби, полиці й стелажі. Будь-які з цих елементів можуть не тільки виконувати функції систем зберігання, але використовуватись як функціональні роздільники приміщення.

Які характеристики об’єднують офісні меблі?

Декоративна складова в даному випадку служить для підтримки іміджу компанії як респектабельної, успішної фірми. Тому при виборі меблів не варто ігнорувати даний показник. Але головне – це їх функціональність і надійність. Меблі повинні бути

  • міцні,
  • зручні,
  • функціональні;
  • довговічні.

Зверніть увагу на приставні елементи та багатофункціональні меблі, що дозволяють ефективно використовувати вертикальну площину. Внаслідок цього навіть компактний офіс буде зручним, а велике приміщення наповниться додатковим простором і повітрям.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі