Вчора відбулось засідання комісії з розвитку людського капіталу

Вчора відбулось засідання комісії з розвитку людського капіталу, Александр Сумароков

Як повідомляє прес-служба Херсонської обласної ради, розглянули звіт Херсонської обласної державної адміністрації щодо стану виконання у 2020 році обласної програми «Розвиток людського капіталу Херсонської області», яка передбачає безкоштовне навчання у ЗВО регіону мешканців області за певними переліком спеціальностей. Запропонували розширити програму за рахунок підготовки фахівців за кількома спеціальностями: фінанси, архітектура, землевпорядкування та ін., а також включити до програми здобувачів вищої освіти учасників бойових дій, які вступили у вищі навчальні заклади у 2020 році.

В процесі обговорення депутати розглянули питання відшкодування вартості навчання дітей учасників бойових дій в ООС, а також звернення матері дитини з інвалідністю, що має право на державні пільги, але ще не отримала їх.

 Крім того, була приділена увага розгляду питання запровадження обласних стипендій на 2020 – 2023 роки кращим працівникам у галузях культури, медицини, освіти і науки, фізичної культури та спорту, а також журналістики.

 Члени комісії заслухали звіт про виконання комплексної програми з розвитку в області фізичної культури і спорту, а також ознайомились із зверненнями громадських організацій щодо фінансової підтримки.

 В рамках комісії було розглянуто декілька звітів Херсонської обласної державної адміністрації щодо стану виконання у 2020 році програм у сфері культури і духовності, національно-патріотичного виховання, а також двох цільових програм: «Дітям Херсонщини – безпечне харчування» і «Молодь Херсонщині».

 Останнім питанням порядку денного засідання комісії стало погодження переліку закладів освіти в Херсонські області, які мають отримати шкільні автобуси у 2021 році.

Читайте також: Відбулася нарада стосовно відзначення у Херсоні 35-их роковин Чорнобильської катастрофи

Облрада комісія людьский капітал
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі