• Головна
  • Відбулося засідання комісії з питань сільського господарства, земельних відносин та екології
14:00, 19 березня
Надійне джерело

Відбулося засідання комісії з питань сільського господарства, земельних відносин та екології

Відбулося засідання комісії з питань сільського господарства, земельних відносин та екології

За повідомленням прес-служби Херсонської обласної ради, депутати не підтримали виділення коштів на розробку проєктів землеустрою з організації та встановлення меж заказників загальнодержавного значення «Станіславський» та «Олександрівський». На їхню думку, обидва заказники необхідно передати на баланс НПП «Нижньодніпровський», тому рекомендували профільному Департаменту звернутися до науковців та керівництва національного природнього парку з відповідною пропозицією.

 У ході засідання депутати взяли до відома інформацію ОДА про виконання у 2020 році заходів програми з ліквідації амброзії полинолистої та програми розвитку рибного господарства.

 Зокрема, у рамках програми розвитку рибного господарства в Херсонській області у 2020 році профільний Департамент працював над виведенням з тіньового бізнесу підприємств, які використовують ставки. За рахунок коштів обласного бюджету у розмірі 146 тис. грн було проведено роботи з інвентаризації гідротехнічних споруд та розроблено інтерактивну карту. Таким чином, було проінвентаризовано 14 об’єктів в Новотроїцькому районі.

Зважаючи на напружену ситуацію, пов’язану із початком поливного сезону для аграріїв, адже в полях спостерігається дефіцит вологи у ґрунті, депутати висловили занепокоєння щодо формування тарифу для подачі води на зрошення для сільгосптоваровиробників у 2021 році. Комісія дійшла висновку направити відповідні звернення Прем’єр-міністру України Денису Шмигалю, голові Держводагенства України Валентину Шліхті, Міністру захисту довкілля та природних ресурсів України Роману Абрамовському з проханням посприяти у вирішенні вищезазначеного питання.

 Разом з цим, депутати підтримали зняття з контролю обласних програм, термін дії яких вже завершився («Ліси Херсонщини» на 2017-2020 роки, «Питна вода Херсонщини» на 2012-2020 роки). А також взяли до відома звіт про виконання обласного бюджету та використання коштів резервного фонду за 2020 рік та підтримали проєкт змін до Стратегії розвитку Херсонської області на період 2021-2027 роки.

Читайте також: Обласні обранці приєднаються до Всеукраїнського проєкту «Озеленення України»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Екологія #облрада #комісія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...