• Головна
  • Позачергова сесія міськради: зміни до бюджету на благо городян!
01:11, 17 березня
Надійне джерело

Позачергова сесія міськради: зміни до бюджету на благо городян!

Позачергова сесія міськради: зміни до бюджету на благо городян!

Депутатський корпус під час засідання працював активно та оперативно. Усі 5 питань порядку денного знайшли підтримку у народних обранців. 

Позачергова сесія міськради: зміни до бюджету на благо городян!, фото-1

Тож, які питання розглянуто?

- Про зміни до міського бюджету Херсонської міської територіальної громади на 2021 рік;

- Про внесення змін до Програми "Освіта Херсона - інвестиція в майбутнє" на 2019-2023 роки;

- Про затвердження змін та доповнень до Переліку об'єктів, на яких доручається управлінню капітального будівництва міської ради виступати замовником та виконувати роботи з будівництва, реконструкції та капітального ремонту в 2021 році;

- Про створення тимчасової контрольної комісії Херсонської міської ради з вивчення питання перевезення пасажирів до дачних ділянок водним транспортом та діяльності КП "Херсонський комунальний транспортний сервіс" Херсонської міської ради.

Змінами до міського бюджету на 2021 рік передбачається виділення управлінню капітального будівництва коштів на розробку проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт дитячого садка №85 та басейну при ньому у рамках національної програми "Велике будівництво".

Позачергова сесія міськради: зміни до бюджету на благо городян!, фото-2

Коментуючи нагальність розгляду цих питань на позачерговій сесії, міський голова Ігор Колихаєв наголосив:

Позачергова сесія міськради: зміни до бюджету на благо городян!, фото-3

-Это, прежде всего, финансовые вопросы. Сейчас необходимо перераспределить средства для строительства детского сада с бассейном - это главный момент. Также необходимо перераспределить финансовые средства для участия в тендере - это касается лицея им. О. Мишукова и 500 учащиеся в этом учебном заведении, - зазначив Ігор Вікторович.

Яка подальша доля МАФів у місті?

Окрім питань порядку денного позачергової сесії актуальною залишається і тема МАФів, про неї постійно згадують і депутати, і громадські діячі.

-На следующий исполком будут вынесены вопросы относительно снесения незанных киосков, - наголосив Ігор Колихаєв. - Мы доведём начатое дело до логического завершения. Шаг за шагом мы будем идти к поставленным целям. Я обещаю, что именно так и будет!

Позачергова сесія міськради: зміни до бюджету на благо городян!, фото-4

Тролейбуси вже працюют до 23.00!

І поки питання МАФів ще у процесі. Можна вже точно говорити про зміни у транспортній сфері міста.З 16 березня за розпорядженням міського голови херсонські тролейбуси працюють до 23.00.І це дійсно так, ми перевіряли!

З 16 березня в такому режимі ходять 1, 3 і 12 тролейбусні маршрути. З 17 березня – ще й 9 маршрут.

- Тролейбуси – це перший етап нашої програми з реалізації вечірнього громадського транспорту. Працюємо над запуском маршруток. Сподіваюся, ця послуга городянам, дійсно, потрібна, і вони будуть нею користуватися, – прокоментував нововведення Херсонський міський голова Ігор Колихаєв.

Текст: Оксана Наумова

Фото: Юлія Португальська

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#позачергова сесія #Колихаєв #Херсон #транспорт #МАФи
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...