• Головна
  • Посібник «Економетрика в RStudio» написав професор ХДУ Віталій Кобець
11:19, 10 березня
Надійне джерело

Посібник «Економетрика в RStudio» написав професор ХДУ Віталій Кобець

Посібник «Економетрика в RStudio» написав професор ХДУ Віталій Кобець

Вийшов у світ навчальний посібник «Економетрика в RStudio», призначений для вивчення мови програмування R в оболонці RStudio.  Посібник розраховано для здобувачів вищої освіти спеціальностей галузі «Інформаційні технології» першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти. Також буде корисним для всіх, хто займається аналізом даних у бізнесі, економіці й фінансах.

Про це повідомляє прессцентр ХДУ.

Автором «Економетрика в RStudio» є професор кафедри інформатики, програмної інженерії та економічної кібернетики Херсонського державного університету, доктор економічних наук Віталій Кобець.

Під час підготовки зазначеного посібника Віталій Миколайович упровадив результати свого стажування в Університеті Коїмбра (Португалія), Київській школі економіки (KSE) та власний практичний досвід викладання дисциплін з економетрики й економіко-математичного моделювання.

«Від ідеї до втілення минуло майже півтора роки. Стимулом стала необхідність навчити студентів в умовах цифрової економіки на основі відкритих даних аналізувати їх і застосовувати на практиці для обґрунтованого прийняття управлінських та інвестиційних рішень. Спочатку планувалося, що це будуть навчально-методичні рекомендації для студентів, але потім виникла необхідність зробити повноцінний навчальний посібник з урахуванням різного рівня підготовки здобувачів вищої освіти», – розповідає автор посібника.

Книга складається з трьох частин – теоретичної, практичної та прикладної. Це дає змогу студентам опановувати нову мову програмування з нуля.

Навчальний посібник допомагає зрозуміти, як саме застосовувати мову R та оболонку RStudio у практичній діяльності маркетолога, економіста, IT-спеціаліста, Data Scientist, аналітика.

Посібник вже у наявності у Науковій бібліотеці Херсонського державного університету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ХДУ #Херсон #новації
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...