• Головна
  • Ігор Колихаєв: Надходження до бюджету - шлях до розвитку міста
17:34, 24 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Ігор Колихаєв: Надходження до бюджету - шлях до розвитку міста

Ігор Колихаєв: Надходження до бюджету - шлях до розвитку міста

Перспективи цьогорічних податкових надходжень до місцевого бюджету стали темою обговорення на виїзному засіданні Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

На зустрічі були присутні в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим та голова Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Олександр Максименко, представники органів місцевого самоврядування та різних підприємницьких організацій.

Відомо,що непроста ситуація склалася у місті зі сплатою за оренду землі великими підприємствами-орендарями та є чимало різних прикладів ухилення від сплати податків суб’єктами господарювання.

Міський голова Ігор Колихаєв наголосив, що питання наповнення міського бюджету сьогодні стоїть дуже гостро. Тому на таких зустрічах важливо віднайти нові моделі роботи податкової, бізнесу та міста. Результатом такої співпраці має стати Херсон, в якому затишно жити.

«Якщо податки не будуть сплачуватись, то місто не зможе якісно виконувати свою роботу. Сплата внесків до бюджету стосується і найдрібніших підприємців, і великого бізнесу. Сьогодні важливо заохотити бізнес сплачувати, але не заганяти його в тінь. Але і підприємці мають розуміти, що розвиток Херсона не можливий без їхньої допомоги», - зауважив міський голова.

Ігор Колихаєв також під час наради підкреслив, що сьогодні важливо грамотно розвивати регіон: залучати інвестиції, створювати нові робочі місця, використовувати новітні технології.

«Ми завжди готові розглядати будь-які інноваційні бізнесові проєкти, якщо вони економічно прораховані та принесуть розвиток місту, тому пропонуйте», - підсумував він.

На закінчення засідання було вирішено створити робочу групу, яка надасть свої рекомендації щодо поліпшення ситуації з надходженнями до міського бюджету на основі Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податки #бізнес #Херсон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...