• Головна
  • Підсумкова медична рада: на протидію COVID-19 використано 67,8 млн грн
16:51, 24 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Підсумкова медична рада: на протидію COVID-19 використано 67,8 млн грн

Підсумкова медична рада: на протидію COVID-19 використано 67,8 млн грн

Начальник міського управління охорони здоров’я Світлана Межерицька під час звіту за 2020 рік на підсумковій медичній раді доповіла про те, що у медичних закладах повністю забезпечено подачу кисню.

За її словами, зараз 351 ліжко у лікарнях Херсона забезпечене централізованим постачанням кисню. Окрім того, медичні заклади міста мають для лікування 163 кисневих концентратори.

Світлана Межерицька також зауважила, що з початком панденімії у 2020 році з метою оперативної госпіталізації пацієнтів із підозрою на захворювання COVID-19 було розгорнуто 218 інфекційних ліжко-місць з блоком інтенсивної терапії для госпіталізації дорослого населення.

Опорними закладами І хвилі захворювання були визначені: КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних» на 160 ліжок та КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського» на 8 ліжко-місць для госпіталізації вагітних та породіль.

Для ІІ хвилі захворювання визначили : КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» на 50 ліжок.

Зі стрімким зростанням кількості хворих, що потребували госпіталізації на базі трьох багатопрофільних лікарень додатково перепрофілювали 615 інфекційних ліжок (клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних»- 300 ліжок, клінічна лікарня ім. Є.Є.Карабелеша» - 270 ліжок, клінічна лікарня ім. О.С.Лучанського» - 45 ліжок).

На фінансування протидії хвороби COVID-19 було використано 67,8 млн грн (з них 48,5 млн грн з міського бюджету, 19,3 млн грн коштом субвенції).

У місті також проводилося чергування медичних постів на території «Автовокзалу» з термометрією всіх прибулих осіб, а на період карантинних заходів у 2020 році на блокпостах було забезпечено цілодобове чергування медичних працівників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#COVID-19 #Херсонщина #коронавірус
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...