Instagram-маску створили до 150-річного ювілею Лесі Українки

 Instagram-маску створили до 150-річного ювілею Лесі Українки

25 лютого виповнюється 150 років від Дня народження Лесі Українки. Ювілейний 2021 рік — це нагода говорити про життя і творчість видатної мисткині, розкривати багатогранність її постаті, зокрема для молоді.

Саме тому Міністерство культури та інформаційної політики разом з агенцією Postmen розробили Instagram-маску, щоб молода аудиторія соцмережі активно долучалася до відзначення ювілейного року Лариси Косач-Квітки та популяризації її постаті.

Instagram-користувачі можуть приміряти на себе кілька образів Лесі Українки на вибір. За посиланням: instagram.com/ar/3688042954615267/ — кожен охочий може вільно додавати візуальні матеріали та створювати власні сторізи.

Як натхнення для створення кожного образу розробники Instagram-маски використали деталі з портретів Лесі Українки, зокрема аксесуари та елементи одягу мисткині.

Образ #1 — #FemmeModern

Лесю Українку називають першою модерністкою та феміністкою за її свіжі нестандартні погляди на роль літератури та жінок у суспільстві. Тож у масці використали елементи прикрас й рис обличчя Лариси Косач-Квітки. Крім того, фон зображення є доповнений її рукописом.

Образ #2 — #БлакитнаТроянда

Квіти, що прикрашали волосся Лесі Українки, зображені у вигляді стилізованої прикраси (вінок). Тому для цього образу застосували холодну гаму та доповнили простір графічними об’єктами.

Образ #3 — #Саламандра

Наступний образ символізує проєвропейську позицію Лесі Українки, яку вона підкреслювала зокрема й через свій зовнішній вигляд — тогочасний одяг і модні сукні.

Нагадаємо, 29 січня Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 150-річчя від дня народження видатної української письменниці, громадської діячки Лесі Українки.

Запрошуємо долучатися і відкрити для себе найвідомішу жінку давньої та сучасної України по-новому!

Леся Українка 150імен Леся Українка150 років
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии