• Головна
  • Як Херсонщина готується приймати туристів?
14:02, 17 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Як Херсонщина готується приймати туристів?

Як Херсонщина готується приймати туристів?

Питання підготовки області до проведення курортно-туристичного сезону 2021 року розглянули сьогодні на колегії облдержадміністрації, яка пройшла під головуванням т. в. о. голови облдержадміністрації Сергія Козира. 

Начальник управління туризму та курортів ОДА Микола Шаповал розповів, що попри труднощі, спричинені пандемією COVID-19, минулий рік видався продуктивним для туристичної сфери Херсонщини. Того року область відвідали понад 3,8 млн туристів, серед них — майже 57,4 тис. іноземців. 

Також він додав, що за минулий рік суб’єктами туристичної діяльності сплачено до бюджетів усіх рівнів близько 37 млн грн. Крім цього, від супутніх сфер, які є підґрунтям туристичних послуг в області, надійшло майже 1,4 млрд грн. 

Так, для розвитку туристичної сфери Херсонщини цьогоріч першочергово планується на місцевих рівнях виконання таких заходів:

розвиток туристичної інфраструктури;

забезпечення високих стандартів;

підвищення рівня обслуговування та якості надання туристичних послуг;

створення конкурентоспроможного туристичного продукту.

“Місцевими радами мають бути розроблені та затвердження місцеві плани заходів з розвитку туризму та курортів, які будуть  системно реалізовуватись та фінансуватись у достатній мірі”, - зазначив Микола Шаповал. 

Резюмуючі Сергій Козир зазначив, що відпочинок на Херсонщині має бути доступним та комфортним для кожного туриста, а отже зараз слід подбати про їх інклюзивність. Також він звернув увагу, що потрібно активізувати роботу над отриманням пляжами Херсонщини Міжнародної відзнаки “Блакитний прапор”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#туристичний сезон2021 #Херсонщина #туризм
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...