Вчора депутати розглянули актуальні питання інституційного догляду та виховання дітей

За повідомленням прес-служби Херсонської обласної ради, за інформацією голови постійної комісії з питань бюджету та фінансів Вікторії Гавренкової, маємо 675 млн грн на рік, які спрямовуються на 14 соціальних закладів, більшість з яких знаходиться у підпорядкуванні управління освіти і науки обласної державної адміністрації.

 «Є розрахунки, які доводять, що у деяких інтернатних закладах на утримання однієї дитини з певними вадами здоров’я витрачається до 30 тис. грн на місяць», - повідомила своїм колегам Вікторія Володимирівна.

 Олександр Співаковський, який очолює постійну комісію з питань розвитку людського капіталу, міжнаціональних відносин, науки, культури, фізичної культури і спорту, освіти і свободи слова та інтелектуальної власності, впевнений, що, в першу чергу, необхідно налагодити контроль, зробити ефективним використання бюджетних коштів та врахувати інтереси кожної дитини та родини, які отримують послуги інтернатних закладів області чи соціальних установ.

 «Ми маємо рухатися, як увесь світ, у бік зменшення кількості інтернатних закладів, популяризації сімейного виховання, створення центрів підтримки родин, які опинилися у скрутних умовах чи хочуть взяти дитинку на всиновлення», - наголосив депутат.

 Готовий до співпраці і офіс Уповноваженого Президента України з прав дитини, про що повідомив на зустрічі його експерт Юрій Маринчак. Він вже багато років як волонтер та батько в родині, яка всиновила декількох дітей, опікується реформуванням системи інституційного догляду та виховання дітей на Херсонщині.

Читайте також: Ігор Колихаєв долучає підприємців до благоустрою Херсона

Депутати діти коміссія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии