Поліцейські Херсонщини роз’яснюють головам територіальних громад переваги проекту «Поліцейський офіцер громади»

Поліцейські Херсонщини роз’яснюють головам територіальних громад  переваги проекту «Поліцейський офіцер громади», Александр Сумароков

Як повідомляє ГУ Национальної поліції в Херсонській області, сьогодні в Херсонській обласній державній адміністрації під час відеоселекторної наради з головами територіальних громад працівники обласного главку поліції розповіли про проект «Поліцейський офіцер громади», який до кінця цього року буде реалізований на території області.

 Даний проект ініційований Національною поліцією України за підтримки Посольства США та ІСІТАР і вже успішно запроваджений у 16 областях. Він передбачає тісну взаємодію поліції з населенням та відкриття на територіях територіальних громад поліцейських станцій або центрів безпеки, де буде працювати поліцейський офіцер громади. Поліція забезпечуватиме офіцера громади зарплатнею та соціальними гарантіями, а громада в свою чергу має забезпечити йому умови роботи.

 Найголовнішим аспектом цього проекту є те, що поліцейський громади має проживати на її території та буде орієнтуватись на потреби місцевого населення. Офіцер щоденно підтримуватиме постійний контакт з місцевими мешканцями та забезпечуватиме правопорядок, зможе своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень. Також, поліцейський зможе надавати будь-які консультаційні послуги громадянам та виконуватиме функції дільничного, інспектора дозвільної системи, ювенального поліцейського та контролюватиме безпеку дорожнього руху.

 У рамках проекту територіальні громади укладуть Меморандум про співпрацю з поліцією. В свою чергу поліцейські, які нестимуть службу на їх територіях, пройдуть відповідне навчання у рамках міжнародної програми.

Читайте також: За серію крадіжок мешканець Херсону отримав 3 роки позбавлення волі

ОТГ полиция безопасность
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии