Рятувальники здійснюють перевірки будинків для людей похилого віку

Рятувальники здійснюють перевірки будинків для людей похилого віку

Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України на Херсонщині тривають позапланові перевірки готелів, пансіонатів, хостелів, будинків розміщення людей похилого віку та осіб з інвалідністю. Всього на Херсонщині офіційно зареєстровано 119 таких закладів.

 На даний час здійснено перевірку 45 об’єктів. Та через прогалини в законодавстві є об’єкти до яких рятувальники потрапити не можуть. Один з таких закладів, в якому не вдалось здійснити перевірку, знаходиться в Дніпровському районі м. Херсон. 

10 лютого рятувальники завітали туди вже втретє з представниками засобів масової інформації та поліцейськими. Та й ця зустріч закінчилась відмовою. Працівник готелю, посилаючись на відсутність власника та уповноваженої особи, яка могла б представляти інтереси власника, відмовилась допускати рятувальників до перевірки. Згідно чого фахівцем ДСНС складено акт неможливості здійснення перевірки. 

Слід зазначити, що з 2015 року інспекторський склад не може здійснювати заходи Державного нагляду на зазначеному об’єкті, тому рятувальники не гарантують безпеку перебування мешканців у даному готелі.

ДСНС Херсонщина хостел
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии