Ігор Колихаєв: "Місто не забирає бізнес. Місто його структурує"

Ігор Колихаєв: "Місто не забирає бізнес. Місто його структурує"

Сьогодні, 10 лютого, Херсонський міський голова Ігор Колихаєв зустрівся з представниками торгівлі, директорами міських ринків, підприємцями. Свою позицію з приводу впорядкування торговельної сфери міський голова висловив більш ніж чітко.

Ігор Колихаєв: "Місто не забирає бізнес. Місто його структурує", фото-1

«Моє завдання полягає в тому, щоб ми всі разом домовилися. Ми повинні створити якісні умови для роботи, прописати алгоритми і плани, як будемо виходити з ситуації, що склалася. Міська рада виділяє гроші для розробки Генерального плану. Останній раз такий робився в 2003 році. Нам потрібен новий, щоб упорядкувати інфраструктуру міста. Розробка його затягне від півтора до двох років. Весь цей час ми будемо радитися з вами: як зробити так, щоб комфортно було всім. Ми готові знайти компроміс, але під Генеральний план. Ви – містяни, ми – виконавча влада і працюємо для вас. Якщо ми в чомусь не праві, поправте нас. Ми за те, щоб в Херсоні не було стихійної торгівлі. Нам дістався важкий спадок від попередньої влади. Але ми не скаржимося, а вирішуємо ці складні завдання. Йдемо крок за кроком, але не так швидко, як ви хочете. Місто не забирає ні у кого бізнес, місто хоче його структурувати. Разом з вами», – підкреслив Ігор Колихаєв.

Голова постійної депутатської комісії з питань землекористування, депутат Херсонської міської ради Євген Троцький зазначив:«Ми завжди підемо назустріч підприємцям, і будемо вести бесіди в форматі діалогу, а не монологу. Результатом цієї зустрічі стане продовження договорів оренди на 2 роки, а не на 5. За цей період ми розробимо детальний план вул.Миру, де розташовані торгові точки поза межами Дніпровського ринку, і послідовно зробимо умови комфортними як для городян, так і для представників торгівлі».

Також депутати, що опікуються проблемами ринків, відзначили: торговці не залишаться без робочих місць. Їх вже сьогодні готові підтримати великі ринки міста, надавши місця для торгівлі. Ера стихійної торгівлі в Херсоні дійшла кінця.

влада бізнес Херсон Колихаєв
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии