• Головна
  • Олександр Прокудін: «Безпека громадян та правопорядок є пріоритетом поліції Херсонщини»
16:39, 9 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Олександр Прокудін: «Безпека громадян та правопорядок є пріоритетом поліції Херсонщини»

Олександр Прокудін: «Безпека громадян та правопорядок є  пріоритетом  поліції Херсонщини»

Сьогодні в обласному главку поліції під головуванням начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області Олександра Прокудіна відбулася пресконференція для журналістів місцевих масмедіа щодо результатів діяльності поліції області у минулому році та окремих аспектів роботи у 2021 році.

Після обговорення напрацювань роботи відомства у минулому році, Олександр Прокудін зазначив, що ключовим завданням для правоохоронців залишається максимально ефективне забезпечення публічного порядку і безпека жителів області,  попередження і розкриття правопорушень, захист законних інтересів держави та громадян. А рівень довіри населення до поліції був і є основним критерієм оцінки ефективності діяльності органів і підрозділів поліції. Тому важливо, аби були дотримані всі права і свободи громадян.

В ході розмови керівник поліції області розповів про найбільш масштабний акцент у роботі відомства 2021 року – створення безпекового простору, де кожна людина почуватиме себе захищеною. Ця робота включає реалізацію проекту «Поліцейський офіцер громади», створення у підрозділах поліції «Front office» та проекту НПУ «Custody Records» для гарантування дотримання прав людини в поліції. Це надважливі напрями роботи, які мають ефективну комплексну дію та попереджають скоєння злочинів і правопорушень.

- Вказані проекти передбачають тісну взаємодію поліції з населенням, що є одним із найважливіших інструментів нашої діяльності. І лише за умови такої успішної співпраці поліція зможе ефективно забезпечувати правопорядок на території, буде діяти відповідно до вимог, інтересів та потреб мешканців, - зазначив очільник поліції області Олександр Прокудін.

За словами начальника поліції, нині у фокусі особливої уваги відомства перебувають питання, які стосуються дитячої безпеки, ефективне реагування на факти домашнього насильства, безпечні дороги, протидія організованій злочинності, безпека кіберпростору, боротьба з наркозлочинністю, протидія торгівлі людьми та незаконній міграції.

На завершення пресконференції Олександр Прокудін відповів на запитання журналістів, подякував їм за співпрацю та об’єктивне висвітлення роботи відомства у ЗМІ. Він запевнив, що поліція і надалі буде активно співпрацювати з громадськістю. Адже довіра людей залишається першочерговим пріоритетом та найвищім критерієм оцінки роботи поліції.

- Ми проводимо системну роботу над тим, щоб рівень довіри населення до поліції Херсонської області був значно вищий, а життя наших громадян стало безпечнішим. У реалізації цього завдання ми працюємо в тісній взаємодії з органами влади і керівниками правоохоронних органів області. Запевняю, що кожен з вас несе персональну відповідальність за забезпечення законності та правопорядку в області, - відмітив Олександр Прокудін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #Херсонщина #Прокудін
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...