• Головна
  • Скільки мільйонерів на Херсонщині задекларували свої статки?
10:31, 4 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Скільки мільйонерів на Херсонщині задекларували свої статки?

Скільки мільйонерів на Херсонщині задекларували свої статки?

За інформацією управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, протягом січня 2021 року дохід, що перевищує один мільйон гривень, відобразили у своїх деклараціях за 2020 рік двоє громадян Херсонщини. Декларанти - мільйонери вказали доходи у сумі 3,3 млн гривень.

Один громадянин подав декларацію про майновий стан і доходи до Херсонської інспекції, другий - за місцем державної реєстрації до Олешківської податкової інспекції. Серед вказаних доходів мільйонерів: дохід від надання майна в оренду, від продажу/обміну рухомого або нерухомого майна та заробітна плата.

До речі, обидва декларанта подали декларації про майновий стан та доходи засобами електронного зв’язку.

Декларацію про майновий стан і доходи слід подати в такі строки:

- для фізичних осіб - підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність на загальній системі оподаткування, - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року. Останній день - 09.02.2021;

- для громадян, які відповідно до норм розділу IV Податкового кодексу України зобов’язані подавати декларацію, та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, - до 01 травня року, що настає за звітним. Останній день - 30.04.2021;

- для фізичних осіб, які декларують право на податкову знижку, – до 31 грудня включно наступного за звітним роком. Останній день – 31.12.2021.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#декларації #мільйонери #податкова #Херсонщина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...