• Головна
  • ХДУ є лідером серед університетів Херсона у міжнародному рейтингу
11:00, 3 лютого 2021 р.
Надійне джерело

ХДУ є лідером серед університетів Херсона у міжнародному рейтингу

ХДУ є лідером серед університетів Херсона у міжнародному рейтингу

Цьогорічний рейтинг охоплює понад 31 тисячу світових вишів, з яких 316 –українських. За даними дослідження, серед ЗВО України Херсонський державний університет посідає 52 місце.

«У порівнянні з минулим роком, Херсонський державний університет піднявся на чотири сходинки, що дозволило утримати лідерські позиції серед закладів вищої освіти Херсонщини», – зазначає ректор ХДУ Олександр Співаковський.

В основі рейтингу – оцінювання наукової, навчальної та соціальної місії університетів опосередковано через показники представлення у веб-просторі:

– Impact (вплив) – комбінація кількості зовнішніх гіперпосилань на домен університету й кількості доменів, з яких ці посилання надходять;

– Openness (відкритість) – кількість наявних на сайті університету файлів у форматах Adobe Acrobat, Microsoft Word і Microsoft PowerPoint, проіндексованих академічною пошуковою системою Google Scholar;

– Excellence (висока якість) – кількість наукових статей, що опубліковані авторами університету в журналах, проіндексованих наукометричною базою Scopus, та входять до складу 10% статей (найбільш цитованих у своїх наукових галузях за версією Scimago Group).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ХДУ #Херсон #рейтинг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...