• Головна
  • Комунальна комісія опрацювала вчора 27 питань порядку денного
10:00, 26 січня 2021 р.
Надійне джерело

Комунальна комісія опрацювала вчора 27 питань порядку денного

Комунальна комісія опрацювала вчора 27 питань порядку денного

За повідомленням прес-служби Херсонської обласної ради,  у роботі комісії взяли депутати – Олександр Синенко, Деренік Мелконян, Оксана Паламарчук, Данило Репілевський, Олексій Марущенко та Ігор Трубаєв, а також голова постійної комісії з питань бюджету та фінансів Вікторія Гавренкова.

 Так, у ході 4-годинної роботи депутати опрацювали 27 питань порядку денного. Зокрема, члени комісії надали згоду на передачу майнового комплексу колишньої Новотроїцької обласної туберкульозної лікарні до комунальної власності територіальної громади Новотроїцької селищної ради. Нагадаємо, відповідно до рішення ХХХІ сесії обласної ради VІІ скликання від 20 грудня 2019 року №1524 припинено діяльність КНП «Новотроїцька обласна туберкульозна лікарня» ХОР у зв'язку з реорганізацією шляхом приєднання до КНП «Фтизіопульмонологічний медичний центр» ХОР, на балансі якого на даний момент і знаходиться майновий комплекс, проте не експлуатується. При цьому з обласного бюджету виділяються кошти на охорону будівлі. За словами Новотроїцького селищного голови Петра Збаровського, комплекс планується перепрофілювати у відповідності до актуальних потреб громади для задоволення потреб мешканців у якісних публічних послугах, зокрема соціальних. Тож, комісія підтримала пропозицію Новотроїцької громади, але за умови прийняття Новотроїцькою селищною радою рішення щодо використання майнового комплексу лише як об’єкта соціального призначення та без права відчуження у приватну власність.

 Окрім цього, депутати надали дозвіл КНП «Фтизіопульмонологічний медичний центр» ХОР передати медичне майно на баланс КНП «Херсонська обласна інфекційна лікарня ім. Г.І. Горбачевського» ХОР; комунальному підприємству спільної власності територіальних громад області «Автотранспортне підприємство Херсонської обласної ради» на списання непридатного до експлуатації автотранспортного засобу, частину з яких шляхом продажу; а також списання непридатного до експлуатації майна Херсонській обласній аварійно-рятувальній службі та КНП «Херсонський обласний госпіталь ветеранів війни» ХОР.

 Одноголосно депутатами підтримано затвердження нової редакції статуту КНП «Херсонський обласний Будинок дитини» ХОР та нових редакцій комунальних закладів ХОР – сфери соціального захисту з метою приведення їх у відповідність до чинного законодавства.

 Питання фінансового характеру відправлено на доопрацювання. Погодження щодо часткової фінансової підтримки отримала лише комунальна установа з капітального будівництва та експлуатації ХОР, проте остаточне рішення за «бюджетною» комісією, яка відбудеться 29 січня.

Читайте також: Міністр культури закликає підтримати осередок культури на Херсонщині

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Комісія #облрада #засідання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...