Херсонських депутаток запрошуємо на безкоштовний навчальний курс

Херсонських депутаток запрошуємо на безкоштовний навчальний курс

Програма розвитку ООН в Україні (ПРООН) за підтримки МЗС Норвегії оголошує набір на безкоштовний навчальний курс “Я - депутатка”, що відбуватиметься офлайн впродовж березня і квітня 2021 року.

Програма політичної участі доступна для новообраних депутаток всіх рівнів ОМС з 4 областей: Закарпатської, Миколаївської, Херсонської, Хмельницької. Навчання складається із трьох дводенних сесій, міжсесійних завдань і практичних кейсів на такі теми:

-діяльність ОМС і депутаток,

-стратегічне планування та бюджетування,

-земельні питання,

-управління комунальним майном,

-гендерна політика,

-комунікації і самопрезентація.

Майстерню політичної участі “Я - депутатка” вестимуть найкращі в країні експерти, а також іноземні гостьові спікери. Під час навчання будуть використані спеціально розроблені унікальні матеріали. Крім навчального компоненту, передбачено також активний обмін досвідом із учасницями, менторками та експертами програми, а відтак - отримання десятків профільних контактів і долучення до спільноти однодумець. А для найактивніших учасниць курсу буде організовано інтерв’ю з медіа національного і регіонального рівнів, фотосесія, оприлюднення історій успіху в соцмережах і ресурсах ПРООН в Україні.

Щоб долучитись до безкоштовної програми, до 28.01.21 року зареєструйтесь

навчальний курс депутатки Херсонщина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии