• Головна
  • Процес реорганізації сільських та селищних рад триває на Херсонщині
16:57, 22 січня 2021 р.
Надійне джерело

Процес реорганізації сільських та селищних рад триває на Херсонщині

Процес реорганізації сільських та селищних рад триває на Херсонщині

З грудня над цим у Херсоні працює  постійна  комісія з реорганізації та управління справами селищних, сільських рад та їх виконавчих комітетів під керівництвом заступника голови міської ради Оксани Рукавішнікової.

Як відомо, у зв’язку із децентралізацією до Херсонської міської ради приєднуються Антонівська, Зеленівська, Наддніпрянська, Комишанська селищні ради та Степанівська, Садівська сільські ради.

Одним з основних завдань цієї комісії є проведення інвентаризації наявного майна, коштів, прав та обов’язків селищних та сільських рад та підготовка передавальних актів.

Робота комісії ускладнюється тим, що у низці рад неналежно упорядкована документація.

Зокрема, в Антонівській селищній раді (вона одна з найбільших) відсутні генеральний план Антонівки та смт Молодіжного, відсутні детальні плани територій, а також - частина землевпорядної документації. Окрім того, відсутня деяка технічна документація щодо вуличного освітлення.

 «Комісія стикається із фактами, коли майно не зареєстровано і не обліковується, що дуже утруднює нашу роботу. Нам доводиться збиратися невеликими групами для роботи за  певними напрямками, аби  вирішити, яким чином передавати те чи інше майно», - зауважила сьогодні на черговому засіданні комісії Оксана Рукавішнікова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Херсонщина #реорганізація #міська рада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...