• Головна
  • Oб’єкти крафтового виробництва формують позитивний імідж Херсонщини
08:00, 22 січня 2021 р.
Надійне джерело

Oб’єкти крафтового виробництва формують позитивний імідж Херсонщини

Oб’єкти крафтового виробництва формують позитивний імідж Херсонщини

Як повідомляє прес-служба Херсонської обласної ради, Члени комісії у складі Марини Малахової, Віктора Пунгіна та Юрія Власова під головуванням Ірини Збаровської розглянули 7 питань порядку денного. Питання щодо проєкту змін до програми розвитку інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Херсонської області на 2019-2021 роки залишилося без розгляду за відсутністю нагальної потреби та вимогою самого доповідача.

 Найбільшу увагу депутати звернули на результати впровадження у 2020 році програми розвитку харчової та переробної галузі Херсонської області на 2020-2025 роки. Так, у минулому році на заходи програми передбачалось 10 225,0 тис. грн, проте фактично профінансовано 697,6 тис. грн, які використано у повному обсязі.

 За інформацією в.о. директора Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення ОДА Маргарити Степанової, за рахунок видатків з обласного бюджету протягом 2020 року надано два пільгові кредити. Один – ФОП Сусідко Василю Олександровичу, який провадить господарську діяльність в історико-розважальному комплексі «Зелені хутори Таврії» у сумі 97,583 тис. грн, на придбання обладнання та матеріалів для облаштування цеху по організації переробки баштанної продукції та виробництва бекмесу. Другий – ТОВ «Сучасні пивні технології» у сумі 600,0 тис. грн на придбання азотної станції необхідної для організації виробництва «живого» крафтового пива.

 Загалом у 2020 році в агропромисловій сфері створено 9 об'єктів крафтової переробки, у тому числі із залученням коштів конкурсу проєктів з підтримки малого бізнесу «бізнес-трамплін», конкурсу «Corteva-agri», грантових коштів проєктів UHBDP «Український проєкт розвитку плодоовочівництва» та USAID «Агросільрозвиток».

Читайте також: У ХДУ планують встановити власну електростанцію

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Крафт #Херсон #бізнес
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...