Майже 5 тисяч звернень громадян надійшло у 2020 році до Херсонської прокуратури

Майже 5 тисяч звернень громадян надійшло у 2020 році до Херсонської прокуратури, Александр Сумароков

Як повідомляє прес-служба Херсонської обласної прокуратури, протягом 2020 року до органів прокуратури області надійшло 4 908 звернень, 107 – від народних депутатів України. З-поміж тих, що надійшли, 3 119 вирішено по суті.

 Найбільше зверталися з питаннями досудового розслідування, що становить 67,5% від вирішених. Менша кількість звернень надійшла з питань представництва громадян та держави в суді, нагляду за додержанням кримінально-виконавчого законодавства та про права дітей.

 Ураховуючи вимоги законодавства, своєчасно направлено до інших органів 1495 звернень, які не стосувались компетенції органів прокуратури, з роз’ясненням порядку вирішення викладених у них питань.

Задовольнялись законні права та інтереси громадян через телефон «гарячої лінії» та спеціально визначені електронні адреси. Про це свідчить збільшення отриманих таким шляхом звернень – 607, що в порівнянні з 2019 роком на 65 % більше.

Читайте також: У Херсоні слідчі повідомили про підозру колишньому директору комунального підприємства за привласнення бюджетних коштів

Прокуратура Херсон звернення
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии