• Головна
  • Шануймо наших видатних земляків
09:17, 17 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Шануймо наших видатних земляків

Шануймо наших видатних земляків

Вчора Український культурний центр, спільно з Херсонським обласним краєзнавчим музеєм та кафедрою Історії, архіології та соціології ХДУ, провели захід, присвячений Дню народження відомого українського драматурга Миколи Гуровича Куліша. Зустріч відбулась в конференцзалі Наукової бібліотеки університету.

Завідувачка літературного відділу Херсонського обласного краєзнавчого музею Галина Мартинова познайомила присутніх з життям драматурга, його становленням, як митця. Цікавою була інформація про нащадків Миколи Куліша, про те, як шанують нашого співвітчизника за кордонами України.

Завідувачка кафедри історії, археології та методики викладання Наталя Кузовова присвятила свою розповідь саме аналізу творчості автора через призму його відомої п'єси «97», яка була написана саме про події Голодомору на Херсонщині 1922року.

Заслужений діяч мистецтв України, режисерка Світлана Думинська познайомила присутніх з театральним життям п'єс Миколи Куліша. Поділилась своїми враженнями від роботи над виставами «Гусчин ковчег» (п'єса «Отак загинув Гуска») та «97».

Наукова бібліотека Херсонського державного університету підготувала цікаву, багатогранну виставку літератури, присвячену життю та творчості драматурга.

Український культурний центр бажає майбутнім історикам доєднатись до вивчення життя та творчості письменника, який народився на Херсонщині та зробити свій внесок для створення музею Миколи Гуровича Куліша саме в нашому Таврійському краї – на його батьківщині.

Читайте також: Заслуженная артистка Украины Александра Тарновская: Театр – это моя жизнь!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Микола Куліш #Херсонщина #митці
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...