• Головна
  • Чи безпечні іграшки продаються у херсонських магазинах?
13:19, 12 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Чи безпечні іграшки продаються у херсонських магазинах?

Чи безпечні іграшки продаються у херсонських магазинах?

Під час проведення планової перевірки працівники Управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області відібрали зразок дитячої іграшки.Це трюкова машинка китайського виробництва.

І з першого погляду на іграшку видно порушення, а саме відсутність найменування та адреса імпортера та адреса зареєстрованої торговельної марки.А от шкідливі хімічні елементи перевищують норму у 144 рази. У даній іграшці масова частка свинцю, за протоколом, становить 144000 мг/кг, при нормі не більше 1000 мг/кг.

- Свинець є більш токсичним для дітей, ніж для дорослих, та спричиняє токсичну дію практично на всі органи і системи організму людини, є кумулятивною отрутою і в малих дозах проявляє неспецифічну дію, що призводить до безсимптомного накопичення змін в органах і тканинах. Свинець має негативну дію на печінку, нирки, порушує обмінні процеси, зокрема синтез білка, впливає на органи кровотворення, нервову систему тощо.

За результатами перевірки, на підставі розробленого органом ринкового нагляду сценарного плану ймовірності виникнення ризику, що може становити продукція, встановлено, що трюкова машинка становить високий рівень загрози для життя та здоров’я споживачів. Тому суб’єкту господарюванню було надано Рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів шляхом заборони надання продукції на ринку, - інформує прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області постійно здійснюється контроль за розповсюдженням нехарчової продукції та виявленням фактів реалізації товарів, які не відповідають встановленим вимогам нормативних документів.

Управлінням захисту споживачів звертається до усіх з проханням у разі сумнівів щодо якості іграшок повідомляти про це у  Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, м. Херсон, вул. Перекопська, буд. 17, тел.(0552)32-17-36, (0552)26-26-43; Управління захисту споживачів: м. Херсон, вул. Старообрядницька (Комсомольська), 34, тел. (0552) 26-36-06, 0913319890.

Читайте також: Держпродспоживслужба перевіряє якість питної води на Херсонщині

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#небезпечні товари #споживачі #Херсон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...